20000TL laptop önerisi

Önerileriniz için sağ olun arkadaşım için bakıyorum 16bin civarında neler var?
Bunlara bakabilirsiniz.
Bu da var 17K civarında ancak kötü yanı 8 GB Ram 4+4 diye biliyorum yani ram eklemesi yapılabilir mi emin değilim fakat eklenirse 4+4+8 olacağından çift kanal performansından tam olarak etkilenemiyoruz. Bunun iyi yanı 3050 Ti olması.

Hocam iyimisiniz RAM takviyesi yapılır ileride, 3060 alınabiliyorken 3050Tİ gibi çöpe para vermek saçma.
Bende HP Victus AMD 6800H/ 3050Tİ kullanıyorum. Yukarıdaki laptop ben aldığım zamanlarda olsaydı düşünmeden direk onu alırdım.
hocam merhaba victuslarda ekran sallanma olayından sıkça bahsediliyor.
Kullanıcı olarak yorumlayabilir misiniz rica etsem

Bunlara bakabilirsiniz.
Bu da var 17K civarında ancak kötü yanı 8 GB Ram 4+4 diye biliyorum yani ram eklemesi yapılabilir mi emin değilim fakat eklenirse 4+4+8 olacağından çift kanal performansından tam olarak etkilenemiyoruz. Bunun iyi yanı 3050 Ti olması.
Teşekkürler. @Linux Kaymak ın paylaştığı nasıl ?

hocam merhaba victuslarda ekran sallanma olayından sıkça bahsediliyor.
Kullanıcı olarak yorumlayabilir misiniz rica etsem
Dedikleri kadar değil bir sorun değil.
Masaüstü kullanımda fark etmiyorsun zaten sallandığını.
Şuanda yatarken göbeğimin üstünde standla beraber duruyor yine sallanma pek hissetmiyorum Sabit tutarsan sorun yok.
Kafaya inan takmazsın hatta yarın imkanın varsa teknoloji mağzalarına uğrayıp kendin test edebilirsin varsa.

Dedikleri kadar değil bir sorun değil.
Masaüstü kullanımda fark etmiyorsun zaten sallandığını.
Şuanda yatarken göbeğimin üstünde standla beraber duruyor yine sallanma pek hissetmiyorum Sabit tutarsan sorun yok.
Kafaya inan takmazsın hatta yarın imkanın varsa teknoloji mağzalarına uğrayıp kendin test edebilirsin varsa.
Sırf bu yüzden, onaydığım oyundaki akışıda düşünerek tereddütte kalıyordum. Hatta konu bile açtım ) saolun yorumunuz için. yarın bi mağazaya gidip bakacağım.

Bunu alırsanız +8GB Ram eklemenizi öneririm.
Bunu bulmuşken kesinlikle alın. Bu fiyata 3060 çok iyi. Bende 3050Ti, 12500H, 16, 512 modelini 20000₺'ye almıştım, o zaman bunu bulsam kesin bunu alırdım. Ben aldığımda 3060 modeller 24.000 civarından başlıyordu. Bu şans kolay kolay gelmez, değerlendirin.

Hocam afedersiniz de mal mal adamlar gidip 4x2 RAM koymuşlar yani birini çıkartıp 8 koysanız bile 12 edecek RAM sistemi hatalı bu bilgisayarın direkt. Onun dışında yabancı bir markanın bu fiyata sıfır RTX 3060 sunması çok iyi mükemmel.

Edit: Ayrıca ekran kartı Max Q versiyonmuş watt düşük yani eş değer RTX 3060'lı laptoplara göre daha düşük performans verecektir.

Son düzenleme:
Hocam afedersiniz de mal mal adamlar gidip 4x2 RAM koymuşlar yani birini çıkartıp 8 koysanız bile 12 edecek RAM sistemi hatalı bu bilgisayarın direkt. Onun dışında yabancı bir markanın bu fiyata sıfır RTX 3060 sunması çok iyi mükemmel.

Edit: Ayrıca ekran kartı Max Q versiyonmuş watt düşük yani eş değer RTX 3060'lı laptoplara göre daha düşük performans verecektir.
Evet HP Victus serisi Max Q. Ama Max Q ile Max P arasındaki performans farkı abartıldığı kadar yok ve sonuçta Max Q olsa da 3060 yani. 3050 serisinin en büyük derdi olan VRAM çözülmüş oluyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı