2000TL Ekran Kartsız Sistem Toplama

Qrtizon

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ofis, oyun ve günlük kullanım için 2000TL bütçe ile ekran kartsız sistem toplamak istiyorum. Ekran kartı işimi ve ihtiyacımı görecek kadar yeterli bana. R7 250X ilerde sistem yetmezse upgrade ederim. Kasa olarak çok büyük bir şey olmasın lütfen. Teşekkürler şimdiden.

Ryzen 3 2200G'nin işlemci ve ekran kartı olarak karşılığı nedir? İçindeki dahili GPU'su R7 250X'ten daha mı iyi?

Bu sistem gayet güzel.
Gerçekten çok ucuza mal edilmiş beğendim sistemi. Fakat, kasayı beğenmedim, ayrıca A serisi kartlarda O.C oluyor mu?

Ryzen 3 2200G'nin işlemci ve ekran kartı olarak karşılığı nedir? İçindeki dahili GPU'su R7 250X'ten daha mı iyi?

Gerçekten çok ucuza mal edilmiş beğendim sistemi. Fakat, kasayı beğenmedim, ayrıca A serisi kartlarda O.C oluyor mu?
Kasayı gönlünüzce değiştirebilirsiniz.
A serisi anakartlarda O.C olmuyor.
Vega 8 GT 1030'dan 10 fps civarı az veriyor.
Ekran kartsız maksimum bu sistem olur gibi. Bütçeniz el verirse Ryzen 5 2400G almanızı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir benchmark testi buldum. R7 250X GT1030’dan daha iyi değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir benchmark testi buldum. R7 250X GT1030’dan daha iyi değil mi?
Hayır, GT 1030 daha güçlü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı