Ekran Kartsız Sistem Toplama

İtopya'dan almak önceliğim olduğu için sadece 2666Mhz ve 4000Mhz anakartlar bulunuyor, Mhz değeri için bütün sistemi değiştirmek istemiyorum açıkçası ama M2 SSD daha iyi bir seçim olabilir.
Bütçenizi aşmazsa z370 alabilirsiniz sadece 4000Mhz değil 4000Mhz e kadar destekliyorlar 3000Mhz ram takarsınız.
Tabi seçim sizin.
Ama RAM i değiştirmeseniz bile en azından bi B360 takın derim o sisteme.

Ekran kartı sistemin en önemli parçalarından birisidir, galiba RAM'i yükseltmek adına ekran kartı almıyorsunuz, fakat RAM'i 16 yapıp da ekran kartı alsanız daha mantıklı olmaz mı?

AMD düşünmüyorum, bu sistem nasıl olur?
Screenshot_2.png

AMD alırsan daha iyi, Intel'i kötülemek gibi olmasın ama Intel gereksiz bir masraf. Daha B360 ve H370 anakartları O.C desteklemiyor ve ben sırf O.C için 800-900 TL anakarta verecem ha? Kendime gider R7 2700 + X370 ikilisi alırım daha iyi. Hem test sonuçları birebir aynı kardeşim AMD'nin artısı nedir dersen geleceğe dönük olması. Ben bile yeni sistemimi Intel değil Ryzen alacam. Hem sana önerdiğim SSD'nin yazma değeri daha iyi ve kasa da gayet büyük ve birçok anakartı rahatça takarsın. Ayrıca sana 16GB DDR4 3000MHz (2x8) RAM önerdim bunu da hesaba katıp öyle düşün derim.

AMD alırsan daha iyi, Intel'i kötülemek gibi olmasın ama Intel gereksiz bir masraf. Daha B360 ve H370 anakartları O.C desteklemiyor ve ben sırf O.C için 800-900 TL anakarta verecem ha? Kendime gider R7 2700 + X370 ikilisi alırım daha iyi. Hem test sonuçları birebir aynı kardeşim AMD'nin artısı nedir dersen geleceğe dönük olması. Ben bile yeni sistemimi Intel değil Ryzen alacam. Hem sana önerdiğim SSD'nin yazma değeri daha iyi ve kasa da gayet büyük ve birçok anakartı rahatça takarsın. Ayrıca sana 16GB DDR4 3000MHz (2x8) RAM önerdim bunu da hesaba katıp öyle düşün derim.
Açıkçası sistemi yükseltme gibi bir planım yok RAM'ler dışında, bu sebepten ötürü Intel tercih etmek istedim. Ryzen başarılı bir işlemci olsa da uzun vadede Intel'in daha iyi performans vereceğini düşündüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı