Ekran Kartsız Sistem Toplama

Zyswen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sistem oluşturdum, RAM'i zamanla 32'ye çıkarmayı düşünüyorum.

Screenshot_1.png

Düşük olmasından kastınız nedir? sonuçta O.C yapılmayan bir işlemci. RAM Mhz değerlerinin çok fark oluşturacağını düşünmüyorum.
Evet O.C yapılmıyor fakat işlemciniz üst düzey ve o anakart 8.nesil giriş seviyesi bir anakart ancak 8100 gibi işlemcilerde kullanılması mantıklı bence.
Bu arada MHz çok etkiliyor.
Ayrıca HDD' niz vardır diye düşünüyorum.
M.2 slotlu bir anakart tercih ederseniz 970EVO 240 GB ssd nizle aynı fiyata denk.
Depolamada çok sıkıntınız yoksa M.2 almanızı tavsiye ederim.

Evet O.C yapılmıyor fakat işlemciniz üst düzey ve o anakart 8.nesil giriş seviyesi bir anakart ancak 8100 gibi işlemcilerde kullanılması mantıklı bence.
Bu arada MHz çok etkiliyor.
Ayrıca HDD' niz vardır diye düşünüyorum.
M.2 slotlu bir anakart tercih ederseniz 970EVO 240 GB ssd nizle aynı fiyata denk.
Depolamada çok sıkıntınız yoksa M.2 almanızı tavsiye ederim.
İtopya'dan almak önceliğim olduğu için sadece 2666Mhz ve 4000Mhz anakartlar bulunuyor, Mhz değeri için bütün sistemi değiştirmek istemiyorum açıkçası ama M2 SSD daha iyi bir seçim olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı