2000TL Valorant'a yatırmak mantıklı mı?

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Dostlarım 2000 lira param var ortalama Valorant'a yatırsam mı diye aklımdan geçti, çünkü çevremde güncel olarak oynanan tek oyun Valorant olduğu için arkadaşlarımla Valorant oynamaktayım. Yoksa daha farklı bir şey mi yapmalıyım karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha koy ustune git gram altın al, döviz al. Eglence amaclı bu kadar paralar mantıklı degil.

Halihazırda dolarım ve altınım var ve birikim pek yapmayı düşünmüyorum eğleneceğim veya direkt olarak kullanabileceğim bir şey almayı planlıyorum.

Bir vandalla başladım 3K'ya yakın para hesapta yatıyor, pişman mıyım? Kimi zaman. İyi araştıracak ve bir daha para yatırmayacak aynı zamanda da uzun soluklu oynayacaksanız olabilir.

Bir vandalla başladım 3K'ya yakın para hesapta yatıyor, pişman mıyım? Kimi zaman. İyi araştıracak ve bir daha para yatırmayacak aynı zamanda da uzun soluklu oynayacaksanız olabilir.

Zaten hesabımda bayağı skin var fakat kuronomi vandal falan çok hoşuma gitti hesabıma çeksem mi diye bir düşünmedim değil.

Dostlarım 2000 lira param var ortalama Valorant'a yatırsam mı diye aklımdan geçti, çünkü çevremde güncel olarak oynanan tek oyun Valorant olduğu için arkadaşlarımla Valorant oynamaktayım. Yoksa daha farklı bir şey mi yapmalıyım karar veremedim.

Eğer yatırırsan daha sonra pişman olacaksın.

Geri
Yukarı