2004 Opel corsa 1.2 vs 2009 Peugeot

Peugeot 307 öneririm çok güzel arabadır 200.000 TL bandında ve C segmenti. 1.6 Benzinli çok sessizdir ve çok güçlüdür az yakar.
1.6 307 ye az yakar mı dediniz? Şehiriçi 11 litre altını bile zor görüyor araç. Neye istinaden az yakar diyorsunuz?

Arkadaşın sorusuna gelecek olursak 200K bandına dizel araç alınmaz. Altından kalkamazsınız. İstisnalar çok temizleri illaki vardır onlarda 10 da 1' dir. Ben o 10da' 1i bulurum diyorsanız bir şey diyemem. Tavsiyem kesinlikle atmosferik benzinli bir araca yönelmeniz.

Kullandık hocam. Ayrıca düşük km'li bir araçtı ve bakımlarınıda Peugeot servislerinde yaptırdık aynı zamanda çok düzgün kullandık. Ondan az yakıyor olabilir. (LPG'siz)

Ayrıca aynı yılda çıkmış diğer alternatiflerine göre söyledim. Ayrıca 1.6 Atmosferik bir aracın 10 litre yakması normal. Turbolu 1.3 motor değil bu o zaman yoktu bile o motorlar.

Kullandık hocam. Ayrıca düşük km'li bir araçtı ve bakımlarınıda Peugeot servislerinde yaptırdık aynı zamanda çok düzgün kullandık. Ondan az yakıyor olabilir. (LPG'siz)

Ayrıca aynı yılda çıkmış diğer alternatiflerine göre söyledim. Ayrıca 1.6 Atmosferik bir aracın 10 litre yakması normal. Turbolu 1.3 motor değil bu o zaman yoktu bile o motorlar.
1.6 atmosferikler arasında en çok yakanlardan birisi 307. Muadilleri 12-13 litre yakmıyor ki az yakıyor diyelim.

Geri
Yukarı