200TL ekran kartı önerisi

Zaneisboos

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bütçem 200 TL. En iyi alınabilecek ekran kartı ne olur? 2. el olmaz. Beni 3,4 yıl idare edebilmeli. 1 GB olsa bile yeter. Eski ekran kartımın adını bilmiyorum ama 1 GB DDR2 idi. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bütçem 200 TL. En iyi alınabilecek ekran kartı ne olur? 2. el olmaz. Beni 3,4 yıl idare edebilmeli. 1 GB olsa bile yeter. Eski ekran kartımın adını bilmiyorum ama 1 GB DDR2 idi. Şimdiden teşekkürler.

200 TL'ye 3 4 yıl Google'yi açmak bulabilirim.

Arızalı ekran kartları kar yaptırıyor. Arızalı alıp bilen birine benziyor. Amire verin arızalı RX 570'i 200 TL'ye bulurum.

Bu bütçeye sıfır olarak alabileceğiniz ve eski ekran kartınızdan daha değerli olan tek şey herhalde. Biraz komik olabilir fakat gerçek :(

Adam ne sormuş sen ne atıyorsun ne alaka şimdi? İlla linç yemek istediysen başardın.

Tam sisteminizi yazmanız gerekiyor.

sıfır ve 1 gb bile olsa yeterli :) fiyatlar fırlamadan önce bile bulamazdın o fiyata usta 2 -3 sene idare

Adam ne sormuş sen ne atıyorsun ne alaka şimdi? İlla linç yemek istediysen başardın.

Tam sisteminizi yazmanız gerekiyor.

Sen bana laf anlatmaya çalışacağına 200TL'ye sıfır bir ekran kartı önersene. GT 210 bile 295tl iken 200tl'ye ekran kartı önerebilir misin? Öneremezsin. Şu an 200TL fiyat bandında bir tane ürün var. O da bu;

Bu ürünün de eski ekran kartından çok daha kötü olduğundan eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı