2018'de iPhone SE alınır mı?

Teknomarsis

Hectopat
Yer
Düzce/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Motorlu Araçlar Teknolojisi
Sizce alınır mı? Minik bir telefon ve 6S+ çok büyük gelmeye başladı. Alınabilir mi sizce? Bazen görüyorum hala 5s kullanıp memnun olanlae var. Yorumlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum.

Plus cihazdan SE'ye geçmek pek mantıklı değil. Evet memnun kullanıcılar ama bu geçiş sizi çok yoracaktır. Plus olmayan modellere geçmeniz daha mantıklı eğer büyüklükten şikayetçiyseniz. İmkan varsa da iPhone 7'den öncesi alınmamalı.

SE 1700 TL ve donanımsal olarak iyi olduğunu düşündüğüm için söyledim. SE 2 modelinin 2500 TL'den aşağı olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır neden alınmasın. Ekran olayı da tercih meselesi ama Plus serisinden doğrudan 4” ekrana geçince bu sefer de bu küçük gelebilir. Düz 6S modeline geçseniz daha kullanışlı olur gibi.

6S, 6S+ ve SE'nin donanımları aynı. Hatta 6S 3D Touchu destekliyor ama SE desteklemiyor. Yani 6S+ kullanmaya devam etmenizi öneririm. Ama normal telefonu olmayan biri SE alabilir sıkıntı olmaz.

Ekran büyüklüğü umrumda değil hatta daha önce uzun süre 5s kullanmıştım. Yani 4" de yeterli benim için. Umarım yaza kadar SE 2 modeli çıkar onu alırız. Yorumlar için teşekkürler ama ben ekrandan ziyade diğer açılardan yardım almak istemiştim. Donanım, güncelleme, şarj vb. gibi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı