iPhone SE alınır mı ?

3 Aydır kullandığım bir ürün herhangi bir çökme, kasma gibi bir problem yaşamadım. Arka kasada tek bi çizik dahi yok. Bir kaç kere yere düşürdüm kenarında çok ufak bi kırılma oldu. Onun dışında ise ekranında çok ufak çizilmeler var ama onların nasıl oldugunu bilmiyorum. Sadece çok parlak bi yansıma olursa fark ediliyorlar. Tavsiye ederim çok stabil bir telefon.

3 Aydır kullandığım bir ürün herhangi bir çökme, kasma gibi bir problem yaşamadım. Arka kasada tek bi çizik dahi yok. Bir kaç kere yere düşürdüm kenarında çok ufak bi kırılma oldu. Onun dışında ise ekranında çok ufak çizilmeler var ama onların nasıl oldugunu bilmiyorum. Sadece çok parlak bi yansıma olursa fark ediliyorlar. Tavsiye ederim çok stabil bir telefon.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda var.

E yani ben bir cebimi sadece telefona ayırıyorum. Bu şekilde girilirse tabi her cihaz iyi kötü bir leke veya çizik bırakabilir.

E yani ben bir cebimi sadece telefona ayırıyorum. Bu şekilde girilirse tabi her cihaz iyi kötü bir leke veya çizik bırakabilir.
Bu şekilde girilmesi önemli değil bir şey oldu diyelimki sağ cebinde hem telefon hemde anahtar var sağ taraftan çarpan bir şey ile anahtar telefona sürterek yine çizebilir ayrıca bu şekilde girerek iPhone 4'ü çizemiyorsun, test ettim.

Zaten telefonla cebindeki diğer şeyleri başka bir yerde tutmak ayrı bir saçmalık.
Sol cepte sadece telefon ve sağ cepte birkaç nesne var sağ cep birbirine giriyor bir şeyi almak için iki şeyi çıkartman gerekiyor vs vs.

Son düzenleme:
Bu şekilde girilmesi önemli değil bir şey oldu diyelimki sağ cebinde hem telefon hemde anahtar var sağ taraftan çarpan bir şey ile anahtar telefona sürterek yine çizebilir ayrıca bu şekilde girerek iPhone 4'ü çizemiyorsun, test ettim.

Zaten telefonla cebindeki diğer şeyleri başka bir yerde tutmak ayrı bir saçmalık.
Sol cepte sadece telefon ve sağ cepte birkaç nesne var sağ cep birbirine giriyor bir şeyi almak için iki şeyi çıkartman gerekiyor vs vs.

İlla bir cep ayırmak istemiyorsanız arkaya bir kılıf alabilirsiniz kılıfsız telefon kullanmak zaten tehlikeli bir durum.

SE alınır stabil telefon ama Apple ürün değilse Samsung hariç başka mobil telefonlarada bakmalısın bence ama Samsung tavsiye etmiyorum kimseye mazAllah patlar falan..

3 yıldır L520 kullanıyorum. Yani IOS'un mağazası kötü hali. Kasma yok. Düne kadar aklımda Galaxy S6 vardı. Haftaya alacaktım fakat aldığım telefonun beni 3-4 sene beni idare edecek bir telefon olması gerektiği için vazgeçtim. Geçenlerde 4S ile 5S inceleme fırsatım oldu. Tanıdıklarım kullanıyordu. 4S 4-5 senelik telefon ara sıra çok hafif kasıyordu telefon. Bu yüzden nedense iOS telefonlara kanım kaynadı. Yani bu SE'ye verilecek para değer mi?

Kardeşim şimdi yeni modellere göre hem. Kalitesiz hem de bütün desteği kesilmiş olabilir en iyisi biraz daha para verip IPhone'nün yeni modeli al ya da iPhone SE ye verceğin parayla Android tavanlı bir yeni nesil telefon al derim.

Geri
Yukarı