2019 Milli Piyango size çıksa ne yaparsınız?

Absolutely-Haram.jpg

Önce kişisel ihtiyaçlarımı giderirdim, "bilgisayar, araba, ev" gibi sonrada kalan paramla yap, işlet, devret işine girerdim zaten maliyetinin 3-4 katını çıkartıyor. Bizim muhteremlere biraz para yedirtip 4-5 ihale alsam böyle, Malibu'nun en kral evini alacak para çıkar zaten. Gerisine Allah büyüktür.

Elimize ne kadar geçiyor bilmiyorum ama direk Amerika, İngiltere veya İsviçre'den bir ev almaya çalışıp, gerisiyle yatırım yaparım. Belki iş kurarım, belki hisse al/sat gibi işlerle uğraşırım.

Hadi bakalım bu sefer tam bilete çıktı. Anlaşılan vurgunu büyük yaptılar.
Edit: Normalde çeyrek bilete çıkardı ama birilerinin aksırınca tıksırıncadan öte mide fesatı geçirmesi lazım.
Cebimde kalan 17,5 ₺...

Hayallerin sonu;
Paranın iki bölü sekiziyle fındık alırım.
Artık alamayacaksınız.

Piyango çıksa senin gibiler için burs verirdim. Ben ve sen dahil milyonlarca kişiye burs verirsem ne mutlu bana :D
Artık veremiyeceksin.

Yetkili amorti çekilişini için bir hata sebebi ile tekrar ediyor. Videoda anormal bir şey yok. Bir hile varsa bile bu şekilde alenen yapılmaz. Gereksiz gündem olmuş bir görüntü.
Yav he he...
Cidden şaibesiz olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Önce 2990WX+RTX 2080 Ti sistem toplardım. Sonrasında PS4, 4K televizyon, araba, ev falan alırdım. Kalan parayı da yatırım için kullanırdım.
Uyanın. Rüya bitti.

Çıkan paraya göre yatırım yapardım.
Artık yapamayacaksınız.

Ben Recep Baltaş ve Ali Güngör'e 50 bin liralık bilgisayar toplatırdım ve video çekerlerdi. İnsanımız bilgisayar görürdü. 😂 Kim bilir belki de 2019'da sayemde öyle bir video izlersiniz.
(İzleyemedik)

Banka hesabıma yatırırım. Zaten bankadan gelecek faizle gül gibi yaşarsın. :)
Hayaller başka bahara (veya sonbahara).
Herkes bilgisayar falan toplarım yazmış. İlk öncelikle o paranın gelecekti devamını sağlamak için ufak çaplıda olsa bile bir yatırım yaparım. Sonrasında ihtiyaçlar, barınma gibi. En son 4xRTX 2080Ti ve 1GBPS internet :D
Yalan oldu 1 Gbps, 8’e devam.
Öncelikle güzel bi sistem toplardım ondan sonra bankaya yatırır faizini yerdim. :ROFL::ROFL:
Rüya bitti. Aklımızı başımıza ‘toplama’ zamanı.
Seneye görüşürüz.
Bu sene de bana amorti bile çıkmadı.
Cebimden çıkan 17,5 ₺...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı