2019'da AKK kalkıyor mu?

Kotayı kaldırırlar. Yerine hıza göre tarife sunarlar. Olacak bu.

Evet başaramazlar. Gösterdiğiniz sadece kotalı tarifeler. Babam bile şu an bu kotalıya geçmek istiyor, ucuz alternatif olması iyidir. Aynı firmanın tamamen sınırsız kampanyaları da var. AKN'li kampanyaları da var. Saate göre değişen hızlı tarifeleri de var. 2019'da hepsini kaldırıp sadece kotalı diyemezler, dedirtmeyiz diyorum. :) Şimdiden kabullenirseniz zaten yaparlar, ben de oh olsun bize derim. Ama mücadele ile kazanıldı bu haklar, yine mücadele ile kazanılır diyorum.
Sence baban 200-300 TL verip sınırsız mı alacak? Yoksa 60 TL verip 100 GB Kotalı mı?

Sence baban 200-300 TL verip sınırsız mı alacak? Yoksa 60 TL verip 100 GB Kotalı mı?

60 verip kotalıyı alsın, onun işini o görür. Ben de kendime göre alırım kendi evimde. Mesela sabit 16 mbps hız bana yeter, 100 liraya kadar da ödemekten gocunmam. Aynı şeyi savunuyoruz aslında, firmaların asla yüksek fiyatta ürün satmasına ya da sadece kotalı ürün satmasına izin vermemek gerektiğini savunuyoruz. :) Yaparlarsa karşılarında bizi bulacaklar.

60 verip kotalıyı alsın, onun işini o görür. Ben de kendime göre alırım kendi evimde. Mesela sabit 16 mbps hız bana yeter, 100 liraya kadar da ödemekten gocunmam. Aynı şeyi savunuyoruz aslında, firmaların asla yüksek fiyatta ürün satmasına ya da sadece kotalı ürün satmasına izin vermemek gerektiğini savunuyoruz. :) Yaparlarsa karşılarında bizi bulacaklar.
Anlamıyorum. Bu BTK firmalara 2 sene vermedi mi? Altyapınızı geliştirin AKK 2019'da kalkacak diye. Bu firmalar ne yaptı? Turk Telekom tamamen uyudu. İzmir/Gaziemirde oturuyorum ilçede bir tane fiber kabini yok. Tüm saha dolapları PTT'den kalma.

Ülkede adalet, tüketici hakları diye birsey olsaydı, firmalarda ayagına göre yorganı uzatırdı ama haram helal ver Allah'ım, garip kulun yer Allah'ım.
Kota 900 GB falan olursa çok güzel olur aslında. Ama tabii Türknet başarıyorsa kotasız internet sunmayı olacak gibi gözüküyor şu an. Yine de başka bir şey getirirler.
Mesela şöyle.
10 Mbps sınırsız 49 TL.
16 Mbps sınırsız 75 TL.
24 Mbps sınırsız 99 TL.
100 Mbps sınırsız 199 TL.
Bu şekilde olur büyük ihtimal.
Öyle olmasına da razıyız yeter ki kotasız olsun

Neye razisiniz arkadaşlar biz razı olduğumuz sürece bize yüklemeye devam ederler.Allah razı olsun turknet ten 25 mbit hersey sınırsız 60 lira yaklaşık 1 senedir kullanıyorum memnunum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı