2019'da Playstation 4 alınır mı?

Darkside004

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben ara tatilde bir karar verdim. Ya Playstation alacağım ya da bilgisayar toplayacağım. Eğer bilgisayar toplarsam yaza kadar Ryzen 2200G'nin Vega 8 grafik kartı ile idare edeceğim. Yazın ise RTX 2060 gibi bir kart almayı düşünüyorum(İşlemci sıkıntı çıkarmazsa.). Eğer Playstation 4 alırsam, Playstation'a daha yakınım fiyat yüzünden, Playstation 5 çıktıktan sonra 1 sene daha kullanacağım. Sizce Playstation 5'in çıkmasına ne kadar kaldı? Playstation'ı alıp elimde patlamasını istemiyorum.

PS4'ün daha ömrü var merak etmeyin zaten PS5 çıktıktan 1-1.5 sene sonra oyunları çıkar burada önemli olan PS4 oyunlarını alabilecek misiniz? Malum fiyatlar tavan.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 şimdi bile çıksa 2 yıla gelen oyunların geneli PS4'e de gelecektir diye düşünüyorum.
Evet, PS3'ten PS4'e geçişte de öyle olmuştu. Bunu yaşayan biri olarak tekrardan "Vay be, adamlar nasıl yapmış. Bir de bizdekine bak." demek istemiyorum.
PS4'ün daha ömrü var merak etmeyin zaten PS5 çıktıktan 1-1.5 sene sonra oyunları çıkar burada önemli olan PS4 oyunlarını alabilecek misiniz? Malum fiyatlar tavan.
O konuda can sıkıcı ama mecburen alacağız.

PS4 oyunlarını dijital indirimdeyken ve ucuza 2. el tercih edin tavsiyem 0 almayın. PS4 bence 2020'de bile alınır hemen ölmez. PS3 çatur çutur satılıyor.

Arkadaşlar merhaba, ben ara tatilde bir karar verdim. Ya Playstation alacağım ya da bilgisayar toplayacağım. Eğer bilgisayar toplarsam yaza kadar Ryzen 2200G'nin Vega 8 grafik kartı ile idare edeceğim. Yazın ise RTX 2060 gibi bir kart almayı düşünüyorum(İşlemci sıkıntı çıkarmazsa.). Eğer Playstation 4 alırsam, Playstation'a daha yakınım fiyat yüzünden, Playstation 5 çıktıktan sonra 1 sene daha kullanacağım. Sizce Playstation 5'in çıkmasına ne kadar kaldı? Playstation'ı alıp elimde patlamasını istemiyorum.
Şimdi anlaşılan ikilemde kalmışsın. Bence bilgisayar topla oyunlarda daha iyi sonuç alırsın ama ben fazla para harcayamam diyorsan git ikinci el 2000-2500 TL civarı PS4 Pro al. Sıfırı 3500-4000 TL açık olalım kimse o kadar para dökmez. Bir de Playstation yenisi çıktıktan 2-3 yıl sonra anca unutulmaya başlanıyor ve oyunlar da o konsola sürede çıkıyor.

İlk olarak PS5 2019 da filan çıkmaz hayal görmeyin. En erken 2020 :) PC toplamak istiyorsan, ülkemizde en az sağlam bir PC için 10 bini gözden çıkarman gerekir. PS4 alacaksanda sıfır yerine ikinci el temiz bir alet almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı