2020 M1 MacBook Pro / 2021 MacBook Pro

proixewety

Hectopat
Daha fazla  
Evet 1-2 ay içinde 13" M1 MacBook Pro almak istiyorum ama yılın ilk yarısında 2021 MacBook Pro m1X chipset ile geleceği söyleniyor. Ne yapayım sizce beklemeye değer mi? M1 MacBook tavsiye eder misiniz?

M1X çıkınca da M2'yi bekleyeyim mi olarak bu gider. İhtiyacınız varsa alın. En az 5 sene kullanacaksınız zaten.

M1X model pahalı olan Macbook Pro'nun yerine geçebilir. Eğer bütçeniz çoksa bekleyin derim.
Bütçem çok değil malesef. Evet bahsettiğiniz yazıyı okudum muhtemelen bu kadar özellik 1300 dolarlık macbook pro'nun yerini almayacak çok daha fazla fiyat ile piyasaya çıkacak. O yüzden yukardaki arkadaşın dediği gibi 5 sene kullanılacak olduğu için ben alayım en iyisi teşekkür ederim değerli yorumlarınız için:)

Bütçem çok değil malesef. Evet bahsettiğiniz yazıyı okudum muhtemelen bu kadar özellik 1300 dolarlık macbook pro'nun yerini almayacak çok daha fazla fiyat ile piyasaya çıkacak. O yüzden yukardaki arkadaşın dediği gibi 5 sene kullanılacak olduğu için ben alayım en iyisi teşekkür ederim değerli yorumlarınız için:)
O zaman Air da alabilirsiniz aslında. 5-6 tane fark var ama hepsi ufak farklar.

O zaman Air da alabilirsiniz aslında. 5-6 tane fark var ama hepsi ufak farklar.

Yazılım ve video edit işleri yapıyorum. Yaptığım araştırmalara göre render konusunda çok iyi performans veriyor Pro versiyonu. Yıllar sonra da aynı performansı alabilmek için bu fiyat farkına değer diye düşünüyorum

Bütçem çok değil maalesef. Evet bahsettiğiniz yazıyı okudum muhtemelen bu kadar özellik 1300 dolarlık MacBook Pro'nun yerini almayacak çok daha fazla fiyat ile piyasaya çıkacak. O yüzden yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 5 sene kullanılacak olduğu için ben alayım en iyisi teşekkür ederim değerli yorumlarınız için:)

MacBook'ların genelde fiyatı sabit oluyor. Air $999, Pro ise $1299'dan çıkıyor her sene.

Geri
Yukarı