2020 Yılın oyunu The Last of Us Part II seçildi!

Çok istediğim ve beklediğim bir şeydi. Siz ne düşünüyorsunuz?

resim_2020-12-11_130854.png

O zaman bunun şerefine bu parçayı bırakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Kesinlikle bir Valve oyununun girmesi daha iyi olurdu, üstelik bu Half-Life 13 yıldır çıkmayan bir seri ve TLOU2 %90'ı propoganda olan ve tamam anladık saygı duyuyoruz gözümüze sokmayın artık dediğimiz şeyleri bastıra bastıra koymaları hiç hoş değildi. Half-Life alyx, Tlou2'den kat kat daha iyi.

Half-Life VR olarak çıkmış bir oyundu. Yenilikçilik bakımından farklı ve cesur bir hamleydi. Ancak ülkemizde ve başka ülkelerde VR almayan ve kullanmayan insanlar tarafından oynanmadı. Herkese hitap eden bir oyun değildi. Ayrıca Hikayesi ve oynanışı da mükemmel değildi bence. Güzeldi ancak TLOU2 benim için daha iyi bir oyundu.

Google'a "Game Awards Winners" yazarsanız direkt karşınıza kaçıyor.
Anladığım kadarı ile müzik ödülünü Doom kazanmamış... Kim kazandı şu lanet ödülü ya. Hatta Doom Eternal hiç bir ödül kazanmamış. Bu nasıl mümkün olabilir ya? Çıldıracağım... Bunlar mı oyundan anlamıyor ben mi abartıyorum bilmiyorum ama Doom Eternal gibi bir oyunun Müzik ödülünü bile kazanamaması saçmalık.

Yeni konular

Geri
Yukarı