2020 yılında PS3 mü Xbox 360 mı?

Hocam sonradan anladım kusura bakamayın :D ama PS3 fat kasalarda çip kesinlikle takıyorlar. Bu arada bende PS3 ile ilgili konu açtım bir bakarsanız sevinirim dertlerimi söyledim bende.
Çip ile eski sürümlere downgrade ediliyor ve CFW kuruluyor.

Bir ps3 e 1200 tl para verirseniz gerçekten paranızı çöpe atmış olursunuz ben bu ay xbox 360 alıyorum ve 650 tlye crack li değil onun yanında ps3 üm de var beyaz süperslim 1200tl verdim ama depolama olarak 1tb hdd ve 80 tane oyunu mevcut multimanlı değil oyunsuz 500 gb bir ps3 e 700 den yukarı vermem size önerim biraz daha piyasayı inceleyip bakmak ve araştırmak olucak ve internet sakın ama sakın konsol almayın 2.el ise gidin esnaftan alın ben aldım ve şuan gayet memnunum size önerim 2.el ps3 alacaksanız hala almadıysanız esnaftan almak diyorum ve susuyorum🙃🙃🙃
1602416725004.png

Jtag : Xbox 360 fat ve s kasalrına takılan ve flash dvd... gibi aletler ile bedava korsan oyun oynamayı sağlamak için yapılan yazılımsal ve donanımsal bir işlemdir.Öncelikle Xbox 360 konsolunuza çip takılır ve daha sonra çip in yazılımları yüklenir dijital işlemleride bittikten sonra kullanıma hazır olur. EDİT: Bu işlem xbox 360 e modelinde yapılmaz !!!!. EDİT2 : Konsolunuz online a girmez internete bağlanamaz !!!!!!
1602416318532.png

Multiman : Ps3 Fat ve Slim modellerinde yapılan ve tamamen yazılımsal bir işlem olan multiman ps3 oyunlarının pahalı olmasından dolayı yapılan bir crack işlemidir bu işlem yine xbox ta olduğu gibi flash üzerinden yada dijital olarak pc den flash ile ps3 e oyun atmaya yarayan bir tür korsan yazılım işlemidir. EDİT : Bu işlem Ps3 SüperSlim modellerinde olmaz yapılamaz!!!!!!. EDİT 2 :Konsolunuz PSN ye girmez internete bağlanmaz!!!!.
1602416273001.png

Jailbreak : Ps3 Fat ve Slim modellerine uygulanan donanımsal ve yazılımsal bir işlemdir Ps3 ünüzün anakartına çip takılır ondan sonra bu çipin yazılımları dijital olarark ps3 ünüzüe update edilir ve bu sayede hem istediğiniz oyunu flash vbb.. aletler yardımıyla oynayabilir hemde ps3 ünüzün online oyunlarında gta 5 gibi oyunlarda hile yapmanızı sağilar mesela para hilesi silah hilesi vsss... Ben bu işlemi çoğu kişiye önermem hem konsolunuzun ömrü kısalır hem de sarı ışık vb.. hatalara sebebiyet verebilir!!!!. EDİT : Ps3 SüperSlim modellerine uygulanamaz yapılamaz!!!!. EDİT 2 : Sürüm olarak Ps3 ünüzün sürümünü kontrol etmeniz lazım belirli bir yazılımsal sürümekadar uygulanabiliyor.
1602416440020.png

EKLEME : Ben konsol tamircisi falan değilim sadece konsollra ilgisi olan bir kullanıcıyım yanlış anlamayın ve hack crack vss.. işlere bulaşmanızı önermem ve daha önce hiç bu tür işlemler yapmadım sizde yapmayın!!!!!!!!.
1602416513595.png

SADECE KONUYA AÇIKLIK GETİRMEK İÇİN YAPILMIŞTIR!!!!!. :D :D :D

Son düzenleme:
1- Xbox 360 frame ve kasma gibi durumlarda ps3 ten 1 tık daha iyi
2-Ben Xbox 360 alıyorum xbox series x alacaktım kartımda 9000 tl limit yok.

😅😅😅😅 EDİT : Ps4 almak yerine xbox one x al geri uyumluluk konusunda çok iyi ps4 alıp 400
500 tl ye oyun oynamak yerine xbox one x te geri uyumluluk oyunlarını 30 35 tlye oynarsın bide güncel oyunlar 400 500 tl değil gold paket alırsan feci indirimler oluyor ve aylık 3 oyun free.
;D
aldığını görmedim hayırlı olsun :D darısı benim xbox 360 a bu ay alıyorum
:D

Son düzenleme:
Konuyu açtıktan bir ay sonra konsolu aldım yaklaşık 4-5 aydır elimde. Xbox 360 JTAG, ikinci el temiz kullanmış birisinden aldım. 10-15 oyun serisi bitirdim şuanda arada sırada girip Skyrim,Red dead,Call of duty gibi oyunlara giriyorum, tavsiyemdir bu konsol. Xbox One S alacağım onu da 1-2 aya almayı düşünüyorum..

Max 700 lira vereceksen al.
Konuyu açtıktan bir ay sonra konsolu aldım yaklaşık 4-5 aydır elimde. Xbox 360 JTAG, ikinci el temiz kullanmış birisinden aldım. 10-15 oyun serisi bitirdim şu anda arada sırada girip Skyrim, Red Dead, Call of Duty gibi oyunlara giriyorum, tavsiyemdir bu konsol. Xbox One S alacağım onu da 1-2 aya almayı düşünüyorum.

Xbox One S'da bu oyunların hepsi var.

Geri
Yukarı