2020 YKS'de Türev, İntegral ve Limit sorulmadı

Türev İntegral çok kolay zaten, 1-2 günde yalanıp yutulur, sıkıntı ÖSYM'nin sorularını anlamakta yatıyor.
Harbi ya, matematik bile metinli arkadaş. Zaten ders çalışamıyorum sınavın bana saçma gelmesinden ötürü o ezber, şu ezber bu sene de 2 ay dişimi sıkıp çalışmayı bırakacam gibi :D.

Bir hocamız anlatmıştı eskiden de buna benzer bir durum varmış. Türev, integral, limit çözmeden mühendislik kazanan bir sürü kişi olunca ve mezun verme oranları iyice düşünce zaten bildiğimiz 2 kademeli sisteme dönülmüş. O yüzden merak edilecek bir şey yok zaten o konuları yapamayacak kişiler tutunamazlar.

@furkii06 hocam bu sefer de de üniversitede tutanamazsınız. Çalışmayı devam ettirmeniz lazım.

Viking'in finali gelsin öyle izlerim deyip 7 sene bekleyecek sabrım, 3 ayda 20 kilo verecek iradem var ama iş derse gelince 15 dakika bakasım gelmiyor, midem bulanıyor. İzlemediğim motivasyon videosu kalmadı beni sarmayan şeylerle ilgilenemiyorum.

@furkii06 hocam motivasyon videolarını açıkçası gereksiz buluyorum. İnsanın kendi kafasında bitirmesi gerekiyor bu işi. Hele bilmem ne koç diye bir adam var, görünce kusasım geliyor açıkçası.

@furkii06 hocam motivasyon videolarını açıkçası gereksiz buluyorum. İnsanın kendi kafasında bitirmesi gerekiyor bu işi. Hele bilmem ne koç diye bir adam var, görünce kusasım geliyor açıkçası.

Bir de motivasyon videolarına boksör, futbolcu falan ekliyorlar gülesim geliyor. Ulan böyle aktiviteleri bana yaptıracaklar ben üşeneceğim :D. Vallahi ne yapsam sevemiyorum dersi ne yapacağım bilmiyorum.

@furkii06 hocam yeni konu açıp beni etiketleyin. Bunun üzerine biraz sizinle tartışalım. Size yardımcı olmak isterim.

Dertlerimi herkesle paylaşmak hiç benlik değil kanka. Instagram, Discord yazmıştım ban yedim. Başka konuşma şansımız yoksa açayım konu mecbur.

Yeni konular

Geri
Yukarı