2020'de 2.el iPhone 6S alınır mı?

1600.

O zaman Max 2.500 TL'lik telefon önerir misiniz? İnternetten almayacağım.

iPhone 7 var ikinci el olarak bu kısımda PUBG oynarsınız İOS 14 yeni aldı 15 te alır.6s ile sorunsuz oynanabiliyor.şarj olayına takılanlar var evet şarj üzerinden oynarsanız yer ama kasmadan oynarsınız ama bunada bir çözüm var yok değil. Evde iseniz şarja takıp oynarsınız ya da dışarda iseniz bir powerbank bağlayıp oynarsınız ben illa oyun oynayacağım diyorsanız.

iPhone 7 ve aşası alınmaz. 2.5 senedir 7 kullanıyorum ve yavaş yavaş PUBG'de sıkıntılar başladı.

iPhone almakta kararlıysanız ( çok güzrl telefon cidden) SE alın derim.

iPhone 7 var ikinci el olarak bu kısımda PUBG oynarsınız iOS 14 yeni aldı 15'te alır. 6S ile sorunsuz oynanabiliyor. Şarj olayına takılanlar var evet şarj üzerinden oynarsanız yer ama kasmadan oynarsınız ama bunada bir çözüm var yok değil. Evde iseniz şarja takıp oynarsınız ya da dışarda iseniz bir powerbank bağlayıp oynarsınız ben illa oyun oynayacağım diyorsanız.

Dalga mı geçiyorsun? PUBG'de ful şarj girsen maksimum 1.5 saat oynarsın. Şarja takıp gir diyor bir de, daha sonra da telefon yansın bataryayla. Boş önerilerde bulunmayın! İnsanlar bu cihazlara para ödüyor, el insaf ya!

Dalga mı geçiyorsun? PUBG'de ful şarj girsen maksimum 1.5 saat oynarsı. Şarja takıp gir diyor bir de, daha sonra da telefon yansın bataryayla. Boş önerilerde bulunmayın! İnsanlar bu cihazlara para ödüyor, el insaf ya!

Bana örnek verebilir misin şarjda iken telefonu veya başka bir ürünü kullanan birinin bu olayı yaşadığına bunu yaşaması için dandik batarya yada dandik şarj aleti yada kalitesiz bir besleme devresine sahip olunması gerekir siz heralde samsung note 7 ile karıştırdınız. Laptoplarda ve tabletlerde oyun oynar iken şarja takılı kullanıyoruz herhangibir yanma bozulma gibi durumlan karşılaşılmıyor laptobunda şarjı bittiği zaman şarj olmasını bekleyip ondan sonra mı oyununu oynayacaksın onlarda şarj edilebilir batarya taşıyor. Sizin mantığınıza kalırsa telefon şarjda iken telefonu zorlayacak hiçbir uygulama açılmasın.
1750 mAh batarya vs PUBG.
Bu da güzel destanmış yapılır bir ara.

İşlemciye yük bineceği için çabuk biter ama kasmadan düzgün oynarsınız bu da bir gerçek.

Son düzenleme:
Xiaomi Redmi Note 8 önermeyi düşünüyordum da, oyun performansını hiç bilmiyorum. Bilen arkadaşlardan yardım isteyebilir miyim?

Geri
Yukarı