2020'de iPhone 7 alınır mı?

O fiyat bandında çok daha iyi android cihazlar mevcut. Büyük batarya değeri daha büyük ve kaliteli ekranlara aynı fiyata sahip olabiliyorsunuz. Burada sormanız gereken apple mı kullanmak istiyorum android mi olmalıdır. Tercihiniz apple olacaksa iphone 7 alınabilir bir cihaz. Yazılım desteği kesilince cihaz çöp olmuyor uygulamarın çoğunu destek kesildikten sonra +2 yıl daha güncel kullanabilirsiniz.Kamerası bugün çoğu orta seviye android cihazdan daha kaliteli gerçekçi çekiyor. Ön kamerada ki dar açı biraz üzebilir ama. Günlük kullanımda bugün iphone 6s bile oldukça sorunsuz ve akıcı kullanılıyor hız açısından size problem yaratmaz iphone 7. Olumsuz yönlerine gelecek olursak bataryası sizi üzebilir birde küçük bir cihaz artık kalın çerçeveleriyle çağın gerisinde. Ancak bunu cihazı kullandıkça alışacağınız için dert etmenize gerek yok ta ki tuğla gibi android cihazlara bakıp kendi cihazınıza yönelmediğiniz sürece ya da xr x xs 11 :D :D

Alınmaz diyenler Xiaomi kullanıcıları vb. kendim iPhone 7 kullanıyorum bir kere bile kasmadı bundan önce Oppo Reno 2Z kullanıyordum iPhone 7 şu an fiyatına göre alınabilecek en iyisi (kalite ve hız bakımından).
Güncelleme almaz diyenler için iOS 15 alacak daha 2022 Eylül ayına kadar güncel.
(iOS 16 çıkana kadar).Bataryası 1 günü çıkarıyor iPhone SE 2020'e yakın.

Geri
Yukarı