2020'de iPhone 7 alınır mı?

Arkadaşın bahsedeceği telefonlar oppo xiaomi veya casper olacaktır eminim onların kameraları evet yüksek mp oluyor fakat İPhone kadar iyi değiller hem İPhone hacklenemeyen bir telefon

Eğer oyun oynamak,video izlemek ve uzun giden bir batarya istiyorsanız redmi note 9s'ten şaşmayın.
Eğer oyun oynamak,video izlemek ve uzun giden bir batarya istiyorsanız redmi note 9s'ten şaşmayın.
Aynı fiyatlar zaten.

Aynı fiyatlar zaten.
Ve bu yılın en iyi f/p telefonu gibi duruyor.
Arkadaşın bahsedeceği telefonlar oppo xiaomi veya casper olacaktır eminim onların kameraları evet yüksek mp oluyor fakat İPhone kadar iyi değiller hem İPhone hacklenemeyen bir telefon
Bu arada iPhone hacklenemiyor diye birşey yok onunda güvenlik açıkları oluyor elbette.

Son düzenleme:

Aynı fiyatlar zaten.

Ve bu yılın en iyi f/p telefonu gibi duruyor.

Bu arada iPhone hacklenemiyor diye birşey yok onunda güvenlik açıkları oluyor elbette.
Konunun en başını okumamışsın sanırım. Boyut olarak büyük olmadığı için de tercih ediyorum demiştim. Şayet büyük telefon isteseydim zaten piyasa büyük telefondan geçilmiyor :) En önemli etkenlerden biri de zaten boyut.

Geri
Yukarı