2020'de iPhone 7 alınır mı?

Yardımım dokunduysa mutlu oldum. İyi günler
Ahize sorunu eğer sıfırından çıkmadıysa sorun değildir o. Aynısı benim de IPhone'a da oldu ses çok azalmıştı telefonla konuşurken duyamadığımdan hoparlörü açıp konuşmak zorunda kalıyordum. Gittim servisinde ahizesini açıp temizlediler. Affedersin kulak kiri bile çıkmıştı, ve sesi o yüzden azaltıyordu. Ses %80 arttı yeniden diyebilirim.
en iyisi 0 almak veya 2. el alır almaz ahizeyi temizlemek olucaktır.

Batarya olarak çok ağır işler yapmadığım için yeterli olacağını düşünüyorum. Ya da en kötü ihtimalle değiştirip Deji takarım diye düşünüyorum. Kullanıp da memnun olan çok kişi var. Kısaca yapacağım işlere göre pişman etmez diyosunuz yani?

2000-2300 arası temiz ikinci eller mevcut onlardan düşünüyorum.

O zaman mantıklı temiz bulursan bir de süper olur. Ayrıca şarj olarak biliyorsun iPhone telefonlar ekran kapalı olduğunda şarj tüketimi yapmıyor ve günlük kullanım için gayet yeterli. Ancak oyun çok oynarım veya film izlerim çoğunlukla derseniz Plus modelini tercih et derim.

Batarya olarak çok ağır işler yapmadığım için yeterli olacağını düşünüyorum. Ya da en kötü ihtimalle değiştirip Deji takarım diye düşünüyorum. Kullanıp da memnun olan çok kişi var. Kısaca yapacağım işlere göre pişman etmez diyosunuz yani?
İphone telefonlara farklı batarya takmanızı öncelikle tavsiye etmem, çok fazla patlama ya da ısınma gibi sorunların haberini okumuştum. Allah korusun size de öyle bir şey olmasını istemeyiz. Ama olduğu gibi kullanırsanız hiç sizi üzecek bir model değil. Tavsiye ederim.

O zaman mantıklı temiz bulursan bir de süper olur. Ayrıca şarj olarak biliyorsun iPhone telefonlar ekran kapalı olduğunda şarj tüketimi yapmıyor ve günlük kullanım için gayet yeterli. Ancak oyun çok oynarım veya film izlerim çoğunlukla derseniz Plus modelini tercih et derim.
size katılıyorum
Bataryayı değiştirmeyin sıfır kalsın ve kullanırken wifi kapatın uçak modunu açın uçak modu açıkken wifi açın tekrar daha az byiyecektir bataryadan bende İPad Pro var öyle kullanıyorum eskisinden daha az şarj gidiyor ve kullanırken arkaplanda kullanmadığınız tüm programları kapatın

Hepinize cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Bu korona olayları geçtikten sonra araştırıcam hayırlısıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı