2020'de iPhone 7 alınır mı?

Merhabalar. Samsung Galaxy J6+ kullanıyorum. Gerçekten çok sorunlu bir cihaz. 2000 TL'ye kadar sadece Apple cihaz almak istiyorum. 2.el 2000 TL'ye kadar garantisiz, temiz iPhone 7'ler var. Sizce 2020 yılında iPhone 7 alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O para 9999999999 tane Android varcılar gelmeden, alınabilir. Batarya sağlığına, ekranına, ahizesine, Wifi ve Bluetooth'una dikkat ederek alabilirsiniz.
qweqeqweweqweqre1213.png

2016’da çıktığı gün almıştım halen büyük bir zevkle kullanıyorum. O günden beri diyorum ki parasının hakkını fazlasıyla veren, yaptığım en iyi yatırımlardan biri. Benim sadece 3. seneden sonra batarya sagligim dustu o kadar. Büyük ekran, büyük telefon beklentiniz yoksa 2000 lira bandında hala ust düzey performans veren, kamerasi hala yeterli ışıkta başarılı, oisli cihaz. Temizini bulursaniz alin derim

Buyrun İstanbul'da oturuyorum.

Kadıköy rıhtımda, otobüs peronlarının hemen orada. Erçek iletişim. Abimle beraber buradan bir çok iPhone aldık. İstanbul'da bildiğim tek temiz, düzgün yer burası.

Alınır. Kullanımınız Twitter gibi Insta gibi sosyal ağlar ise düşünmeden alınır. Ios 14 15 güncellemesi de alacak sanırım. Ben SE kullanıyorum ki 5s kullananlar var hala. İkinci el alırken 1 ay da olsa garantisi olanlardan baksanız daha iyi olur. En azından 2 yıllık bir telefon almış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı