2020'de PlayStation 2 Slim alınır mı?

Hocam 3 kırmızı çizgili ışık hatası olanları almamda alınca bende olursa nolucak.

Hocam üzülmeyin ben hala 300TL'ye alabilirim . :D
Onu konu ile ilgili bu forumda ve DH'de demişlerdi. Jasper board olanlarda vermiyormuş. Nasıl olduğunu ise adaptörün elektrik değerlerine bakarak anlayabiliyorsun.
Ben buna güvenerek aldım. Herhangi bir sorun olmadı kullandığım süre içerisinde.
SmartSelect_20201015-175750_Chrome.jpg

İzmir bayraklı'da yaşıyorum öğrenciyim ve fazla param olmuyor, kendime yakın mecrada çok fazla temiz PlayStation 2 Slim satısı buldum ve konsolları gerçekten temiz ve bakımlı çoğunda hazır çip takılı ve HDD - USB ile oyun oynamaya hazır halde geliyor,
Genellikle fiyatları 160-200TL arası olan bu konsolların içeriği: Kutu - konsolun kendisi - görüntü kablosu (SCART-HDMI-bir de üçlü kablo hepsi var) 2 adet orijinal Dualshock 2 1 adet PlayStation 2 - 3 için girişleri uyumlu olan kablosuz yan sanayi Dualshock.
Bütçem 150-160TL arası sizce alınır mı, konsolları hunharca kullanan biriyim mesela geçemediğim bir yer olsa abanırım o tuşa çat çat çat vururum genellikle evdeyim dışarı çıkmam falan okuldan gelince 1-2 saat takılmalık böylece bütçem dahilinde PlayStation 2 almaya karar verdim zaten olduda bozulursa vs. satıp yenisini alabilirim ileride PlayStation 3'e geçmeyi düşünüyorum PlayStation 5 çıkınca PS3 ucuzlayacaktır zaten.
Sizce PlayStation 2 Slim 170TL civarını hak eder mi, aranızda önceden kullanan varsa söylesin neye dikkat etmeliyim, oyunları orijinal olarak bulunurmu, ömrü ne kadar gider sağlam mıdır,
Not: Bakımlı ve titiz bir kullanıcıyımdır.

Onun yerine kanka kolunu al, emulator kur oyna oyunları da ISO olarak indirirsin. Ama bence verilir para da PS2'ye, en sevdiğim konsoldur kendisi.

Onu konu ile ilgili bu forumda ve DH'de demişlerdi. Jasper board olanlarda vermiyormuş. Nasıl olduğunu ise adaptörün elektrik değerlerine bakarak anlayabiliyorsun.
Ben buna güvenerek aldım. Herhangi bir sorun olmadı kullandığım süre içerisinde. Eki Görüntüle 703077
Görseli kaydettim alırken ihtiyacım olacak gibi
Onun yerine kanka kolunu al, emulator kur oyna oyunları da ISO olarak indirirsin. Ama bence verilir para da PS2'ye, en sevdiğim konsoldur kendisi.
Sağolun hocam ucuz zaten hem bende zaten USB bağlantılı pc oyun Gamepad'I var

Eski teknolojik alet ve konsollarınızı saklayın kıymete biniyor. Amiga, Sega ve Super Nintendo'muz bile duruyor hala.

Ps2 de var, daha geçen ay açtım God of War 2 bitirdim tekrar.

internetten ps2 oyun ISO dosyası indirip boş DVD ye yazarsın CD ye para verme. Bence ps2 de de güzel oyunlar var. Tabi bütçen neyse onu alacaksın tabi. Ama paran varsa ps4 pro al seni 10 sene götürür

internetten ps2 oyun ISO dosyası indirip boş DVD ye yazarsın CD ye para verme. Bence ps2 de de güzel oyunlar var. Tabi bütçen neyse onu alacaksın tabi. Ama paran varsa ps4 pro al seni 10 sene götürür
Bütçem 100-160TL arası onada PS2 alacağım zaten sadece konsol olsun yeter kafasındayım onunlada bi 3-4 yıl gidebilirim 1yıl oynarım kenarda kalır ileride kıymete binince satarım.

Geri
Yukarı