2020'de PlayStation 2 Slim alınır mı?

Anlıyorum seni ☹️. Bütçeni arttırmaya çalış. En azından 400₺ yaparsan FW'li (Korsan oynatan) Xbox 360 ilk kasasını alabilirsin.
Hocam XBOX360 - PS3 için yapılan JTAG , FW , CFV olaylarını biliyorum ama Xbox360'ı hiç bilmiyorum nerdeyse en ucuzları bile 700-800TL'ye buldum ama dediğin olaya Letgo'dan bakıcam şimdi yanıta gelebilirsin birazdan yazarım.
Koleksiyon yapmayacaksan alınmaz. Herhangi bir PC ile PS2 oyunlarını rahatça oynarsın.
Hocam sadece konsol olduğu için alıyorum içimde joystick ve konsol açlığı var televizyonda oyun açlığım var.

Hocam XBOX360 - PS3 için yapılan JTAG , FW , CFV olaylarını biliyorum ama Xbox360'ı hiç bilmiyorum nerdeyse en ucuzları bile 700-800TL'ye buldum ama dediğin olaya Letgo'dan bakıcam şimdi yanıta gelebilirsin birazdan yazarım.
Sahibinden üzerinden bak. Fiyatı max 400 - 500 arası sana uygun geleni al. Aman diyeyim kırmızı ışık hatası görmüş olanları alma. Jasper board olanları al. Ben 2 - 3 ay önce FW'li olanı 400'e aldım. Yanında 15 - 20 adet oyun vardı. Çift kollu. 1 buçuk ay önce 420'ye sattım.

Sahibinden üzerinden bak. Fiyatı max 400 - 500 arası sana uygun geleni al. Aman diyeyim kırmızı ışık hatası görmüş olanları alma. Jasper board olanları al. Ben 2 - 3 ay önce FW'li olanı 400'e aldım. Yanında 15 - 20 adet oyun vardı. Çift kollu. 1 buçuk ay önce 420'ye sattım.
Hocam 3 kırmızı çizgili ışık hatası olanları almamda alınca bende olursa nolucak.
Pandemi öncesi 300TL'ye satamadığım PS3 şuan 1100-1200TL olmuş bence ucuzlamaz.
Hocam üzülmeyin ben hala 300TL'ye alabilirim . :D

Eğer nostalji yapacaksan alınabilir. Ama çok eski bir konsol olduğundan seni üzebilir. Oyun olarak zengin ama grafik takıntın varsa üzer. Oynanış olaraksa eski oyunlar zordur diye bir laf vardır. Bence anladın.

Geri
Yukarı