2020'de PS3 alınır mı?

xelys

Hectopat
Hepinize merhaba arkadaşlar. 2020 yılında bir PS3 almak istiyorum. Sizce 2020 yılında PS3 alınır mı? Yeni nesil oyunlar oynamayacağım. Çünkü grafik benim için önemli değil hikaye odaklı oyunları severim. Eğer alınırsa bana alabileceğim bir site önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yurtiçi severim aslında, PTT veya Sürat olmasın yeter. Ürün fotoğrafı atar mısınız kırığa bakayım.
İkinci el kısmında bir konu açtım, PlayStation 3 adında. Oradan konuşabiliriz.

Yurtiçi severim aslında, PTT veya sürat olmasın yeter. Ürün fotoğrafı atar mısınız kırığa bakayım.
İkinci el kısmında bir konu açtım, PlayStation 3 adında. Oradan konuşabiliriz.

Kusura bakmayın geç gördüm sizi. Kırığı hemen atıyorum ve kablosuz kol orijinal değil maalesef.

Dosya Ekleri

• 20200608_211639.jpg
    20200608_211639.jpg
    578,5 KB · Görüntüleme: 85
  • 20200608_211633.jpg
    20200608_211633.jpg
    539,2 KB · Görüntüleme: 85
Hepinize merhaba arkadaşlar. 2020 yılında bir PS3 almak istiyorum. Sizce 2020 yılında PS3 alınır mı? Yeni nesil oyunlar oynamayacağım. Çünkü grafik benim için önemli değil hikaye odaklı oyunları severim. Eğer alınırsa bana alabileceğim bir site önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Fiyat konusuna hakim değilim fakat senin oyun zevkine bağlı. PS3 oyunlarını seviyorsan neden olmasın?

Kusura bakmayın geç gördüm sizi. Kırığı hemen atıyorum ve kablosuz kol orijinal değil maalesef.

Konsol kaç GB?
Kolun orijinal olmaması kötü oldu. Üstelik ürün biraz hasarlı. 320'ye verirseniz alayım, hafızası 500 veya 320 ise 360 lira vereyim. Çakma kol çok sorun çıkarır bir de kol almam gerekecek. Hangi şehirdesiniz? Arkadaş büyük ihtimal oyalayıp almayacak.

Konsol kaç GB?
Kolun orijinal olmaması kötü oldu. Üstelik ürün biraz hasarlı. 320'ye verirseniz alayım, hafızası 500 veya 320 ise 360 lira vereyim. Çakma kol çok sorun çıkarır bir de kol almam gerekecek. Hangi şehirdesiniz? Arkadaş büyük ihtimal oyalayıp almayacak.

Haklısınız. Üzgünüm ama her seyi söylemem lazim ki alıcı aldığında sorun falan çıkmasın. Bir ürün satarken ilk yapacağım şey her zaman doğruları söylemektir.

450 TL'ye alırım ilan oluşturup linkini atarsanız. İstediğiniz gibi satışı yapabiliriz.

Kol bozulacak ve bir de kol almak zorunda kalacaksın. Orijinal kollar 100 lira civarında. Kaç GB olduğunu bilmiyoruz. Üründe defo var. Büyük ihtimal yere düşmüş. Fan sesi var mı, ısınıyor mu vb. bilmiyoruz.

Bence @Silinen üye bir ilan açıp her şeyini yazmalı ve biz de ona göre fiyat vermeliyiz. Hatta mümkünse oynanış videosu da koysun ki cihazın durumunu anlayabilelim.

Geri
Yukarı