2020'de Snapdragon 835 alınır mı?

Avast

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
EEE
2399 TL'ye QHD ekran ve SD835 ile Premium his veriyor S6'dan geçiş için önerir misiniz? Bu fiyatlara Redmi Note 8 Pro'da var lakin birisi orta sınıf birisi amiral gemisi bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Nokia 8 var pek bir sıkıntı yaşamıyorum. Bence Snapdragon 6XX herhangi bir işlemciden daha iyidir. Bunu araştırma yapmadan söylüyorum. Eğer testlerde daha iyi bir işlemcisi olan telefon bulursan kaçırma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz belirtmediğiniz için sadece işlemcileri karşılaştırmaya aldım, çok fark yok, eğer Premium hissi arıyorsanız geçmenizde bir sakınca yok.

Bende Snapdragon 835 işlemcili Mi 6 var. Şu ana kadar donduğunu görmedim. 2020 şartlarında hala çok güçlü bir işlemcidir kendisi ayrıca senin en iyi işlemcilerindendi.

Galiba S8 yada Note 8 modellerinden bahsediyor. Uygun fiyata bulabilirsen al ama güncel almak daha iyi bence. Xiaomi mi 9t bak derim.

Bende Nokia 8 var pek bir sıkıntı yaşamıyorum. Bence Snapdragon 6XX herhangi bir işlemciden daha iyidir. Bunu araştırma yapmadan söylüyorum. Eğer testlerde daha iyi bir işlemcisi olan telefon bulursan kaçırma.

Bende de Nokia 8 var. Dün benchmark yaptım
ve sonuçları Snapdragon 712 ve 730 arasında kalıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı