2020'ye kadar götürecek sistem önerisi

bezelyeci2233

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım hayali bir sistem değildir. @YKTYN ' a katılıyorum madem bu kadar güncel bir sistem toplayacaksanız, GTX 9xx serisi bir ekran kartı seçmek daha mantıklı olur.

Umarım hayali bir sistem değildir. @YKTYN ' a katılıyorum madem bu kadar güncel bir sistem toplayacaksanız, GTX 9xx serisi bir ekran kartı seçmek daha mantıklı olur.
Hayali bir sistem değil 2 yıldır çalışıyorum para biriktiriyordum :D sabırla hep bekledim ama işte her zaman olur ya kafa karışıklığı bende size danışayım dedim. Peki gtx 900 serisinden hangisini alayım ?

GTX 980 alın tabi ki. Ama biraz daha beklemenizi öneriyorum referans tasarımlardan dolayı.
Referans tasarımı derken cahilliğimi bağışlayın lütfen ne demek yani o ?

Tamam diyelim ki bu ekran kartını aldım kardeşim bana güç kaynağı ve kasa önerir misiniz ? Birde elektrik kesintilerine karşı bazı güç kaynaklarında koruma gibi birşey oluyormuş o nasıl oluyor zahmet olucak size biraz açıklar mısınız ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı