2021 Corolla motor yağı terleme yapıyor

Arkadaşlar siz şakacık falan mı yapıyorsunuz. Demir para büyüklüğünde basit bir terleme. Adam aracı almazdım diyor :D :D
Güzel kardeşim o terlemenin evet o kmde bir araçta olması pek beklenir bir şey değil ama oluşuda anormal değil. En ufak dahi bir sorun oluşturmaz. İçinize sindiyse alın geçin. İleride hiçbir sorun sıkıntıda teşkil etmez.

Neyin tamiri 20.000₺ den başlıyor? Motordaki terleme ile hangi sorunu bağdaştırdında 20.000₺ den başlayan bir tamir çıkarttın.
Hocam aracı aldık. Almadan önce Ankara Toyota Efe plazaya götürdük ve adam bayağı bir baktı (neredeyse yarım saat) hiçbir sorun bulamadı. Ama şunu söyleyeyim, adama vallahi helal olsun. Kendi isteğiyle uğraştı, hatta bizi yanına bile çağırdı, en ince ayrıntısına kadar da anlattı. İşini böyle kaliteli yapan insanlar da varmış ben onu gördüm. Reklam gibi olmasın ama takdir ettim.
Sorunun büyük ihtimalle fazla yağ koyulmasından dolayı olduğunu söyledi, bir sorun olduğunda ise ücretsiz onarım yapılacağını söyledi. Aracı şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.

Hocam aracı aldık. Almadan önce Ankara Toyota Efe plazaya götürdük ve adam bayağı bir baktı (neredeyse yarım saat) hiçbir sorun bulamadı. Ama şunu söyleyeyim, adama vallahi helal olsun. Kendi isteğiyle uğraştı, hatta bizi yanına bile çağırdı, en ince ayrıntısına kadar da anlattı. İşini böyle kaliteli yapan insanlar da varmış ben onu gördüm. Reklam gibi olmasın ama takdir ettim.
Sorunun büyük ihtimalle fazla yağ koyulmasından dolayı olduğunu söyledi, bir sorun olduğunda ise ücretsiz onarım yapılacağını söyledi. Aracı şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.
Bahsettiğim olay bu işte. Gram bilgisi olmadığı halde belkide sizin aracı almamanıza vesile olacaklar. Adam sıkıntının S' si olmayan konudaki olaya ben o aracı almazdım diyebiliyor. Sizinde kafanız karışıyor tereddütleriniz artıyor araçtan soğuyorsunuz. İyiki almışsınız. Dediğim gibi sorun sıkıntılık en ufak bir konu dahi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı