2021 LGS sonuçlarım nasıl?

İnşallah tercihiniz gelir hocam.
Reis 493 ne Nasıl bir çalışma sistemi uyguladın neyse ben 2026 kpss sine çalışıyorum zaten 85 90 puan alırsam çok iyi olacak. Memur olup 2.ci iş olarak sevdiğim mesleği yapacağım. sizin gibi vizyonlu insanlarla arkadaşlık kurmak isterdim ancak meslek lisesinde okuduğum için Hayat gayesi olmayan keskin alet kullanımı s2lah kullanımı vb. olan bir okulda okuyorum. allah sizin gibi insanlarla tanıştırmayı nasip etsin

Reis 493 ne Nasıl bir çalışma sistemi uyguladın neyse ben 2026 KPSS'sine çalışıyorum zaten 85 90 puan alırsam çok iyi olacak. Memur olup 2.ci iş olarak sevdiğim mesleği yapacağım. Sizin gibi vizyonlu insanlarla arkadaşlık kurmak isterdim ancak meslek lisesinde okuduğum için Hayat gayesi olmayan keskin alet kullanımı s2lah kullanımı vb. olan bir okulda okuyorum. Allah sizin gibi insanlarla tanıştırmayı nasip etsin

Amin hocam amin.

Ahmet bey siz e-okul notlarınızı da paylaşmıştınız, hatta ben o konuda uyarı da yemiştim, yine söyleyeceğim duyarcı arkadaşlar bana kızacak ama sallasanız daha çok net yaparmışsınız. Öğeyi denetle yahut şop yapıp da ekran karşısında gülmüyorsanız durum vahim görünüyor.

Ben bu sene 483 yaptım 1.02'ye girdim. Bu nasıl sistem.

Bizde soru zorluğundan ziyade belirsizlik vardı. TEOG'dan 3 ay önce işte ucu açık soru sorucaz filan dediler sonra bir anda LGS olacak dediler. Çoğu kişi doğru düzgün çalışamadı ve ilk defa gördükleri soruları çözdüler. Şimdiki senelerde en azından önceki senenin sorularından feyz alımabiliyor.

Geri
Yukarı