2021 PS4 Pro alınır mı?

Böyle basit bir şey için kanser olabilen biriyseniz size iyi günler diliyorum.
Kanser falan olmadım ki. Olduğumu belirtmişsem lütfen söyle, ben bildiklerimi aktardım, cümlemde kanser birisin dediysem lütfen söyle. Senin gibi basit ve kin tutan bir insanın kuyruk acısı yüzünden böyle şeyler yazmasına şaşırmamalı.
Yazık yani, üzülüyorum senin gibilere...
Neyse, teşekkür ederim, güldürdün beni.

@Fur1907kan cevap veremedin bakıyorum. Tabii senin gibi bir şeyi sırf söylemek için söyleyen birinin böyle bir şey demesine şaşmamalı...

Kanser olduğumu belirttiğim kısmı atar mısın? Atamazsın çünkü öyle bir kısım yok. Seni basit şeylere kanser olduğun dünyanla baş başa bırakıyorum.

Attığın oyunların biri PS Plus'ta beleş verildi (Maneater), geri kalanın %70'si de 500 liradan ucuz.
Kendi attığın şeyle benim dediğimi doğruluyorsun :D
Bir de 500 lira oyun bulamayınca Ultimate Edition atmış, yazık...
Ayrıca attığın çoğu oyunun Xbox fiyatları da aynı :D

Üstteki arkadaşa basit bir şey için yazık falan yazıp içindeki kini dökmüşsün. Fanboyluk yapıp milletin durduk yere keyfini kaçırmışsın.
İyi günler.

Üstteki arkadaşa basit bir şey için yazık falan yazıp içindeki kini dökmüşsün. Fanboyluk yapıp milletin durduk yere keyfini kaçırmışsın.
İyi günler.
Fanboyluk mu? Ben neyin fanboyluğunu yapacağım, ben sen miyim?

PS4, PC ve XSX kullanıyorum, niye fanboyluk yapayim?
Ayrıca attığı oyunların çoğunun Xbox fiyatları aynı, girip bir baksana.

Hala daha devam ediyorsun. İyi günler.
Fanboyluğu yaptığım yer neresi acaba? Atmanı bekliyorum. Gerçekleri kabul edemiyorsan sorun sende. Adamın attığı oyunların çoğunluğu 500 lira değil 469 lira. 500 liranın altında şu an demek fanboyluk ise ben yokum.
Helal olsun vallahi, kendini bize tanıtmana gerek yok nasıl biri olduğun belli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı