2021 sizin için nasıl geçti?

O kadar kötü geçti ki, 2022'ye girmek dahi istemiyorum 🙃
Umarım iyi geçer senin için dostum.
Bayağı bir oyun oynadım, C# öğrenmeye başladım, yeni bilgisayarıma kavuştum. Güzel yani nasıl gitsin? Steam hesabım çalınıp en sevdiğim oyundan ban yedirmeselerdi daha güzel olacaktı.
Anlıyorum. 😁
Bayağı bir oyun oynadım, C# öğrenmeye başladım, yeni bilgisayarıma kavuştum. Güzel yani nasıl gitsin? Steam hesabım çalınıp en sevdiğim oyundan ban yedirmeselerdi daha güzel olacaktı.
Anlıyorum. 😁
Kötü geçti fakat bir yandan da iyi geçti. Okul yoktu, sabahın köründe hazırlan git gibi dertler olmadı. Ben uzaktan eğitimde daha iyi öğrendim açıkçası çünkü derste gürültü yapan o tipler derse girmiyordu bile. Fakat bilgisayarımın kötü olduğu gerçeği de bu dönemde çok kez yüzüme çarptı ve bu beni psikolojik olarak bitirdi aslında. Misafir gelir hurda bilgisayarı görmesin diye odaya nasıl girmemesini sağlarım gibi planlar vb. Virüsten önce sanki daha çok en azından sınıftakilerle vb. konuşuyordum, onlarda olayı komikleştirerek PC'lerinin kötü olduğunu falan anlatınca PC'si 10 yıldan yaşlı olan bir ben değilmişim deyip moralimi toparlıyordum ve psikolojim düzeliyordu biraz da olsa. Şimdi okullar açık ve bunu yine yapabiliyorum. Psikolojik olarak iyi geliyor aslında. Umarım 2022'de utanç kaynağı sistemimden kurtulurum.
Derdini çok iyi anlıyorum. Umarım canı gönülden isterim ki, iyi bir pc'ye hatta onu bırak güzel bir hayatın olur. Mutlu yıllar.
Geçirdiğim en kötü yıl olabilir.
Yani vasatın üstü.
Geçirdiğim en kötü yıl olabilir.
Yani vasatın üstü.
Ortalamanın üstünde bir yıldı.
2022 umarım iyi olur senin için. Mutlu yıllar. 😁

İyi geçmedi. İnşallah 2022 çok iyi geçer. 2021'nin kötü geçmesinin sebebi kendi hatalarımdı. İnşallah 2022'de o hataları yapmayacağım. 2021 yılında tek iyi geçen şey Arapça öğreniyor olmamdı. Arapça öğrenimime devam ediyorum. Kendimi baya geliştirdim. Dil öğrenecek arkadaşlara tek tavsiyem var: Çok pratik yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı