2021 Xbox 360 alınır mı?

Eğer konsol fanboyu iseniz ben size Xbox 360'ı öneririm. 2014'te Xbox 360 "e" konsolu almıştım ve 2020 Haziranında sattım. Satmamın sebebi bilgisayar toplayacak olmamdı ama siz eğer ben bununla sıkılmam oynarım diyorsanız kesinlikle öneririm. Xbox 360 Slim, E'nin önceki versiyonu diye biliyorum. Eğer imkanınız varsa Xbox 360'e konsolunu araştırın.

Hocam pcim o kadar kotu ki hiçbir oyunu oynayamıyorum. Xbox'da hâlâ çok eğlenirim diye düşünüyorum. Bu bu fiyata alınabilecek en iyisi o. Slim almayı düşünüyorum.

Hocam ama bana kalırsa PS3 alın Xbox 360 evet çok iyi bir konsol fakat PS3 de exclusive oyunlar var mesela infamous 2 var ben demosunu oynarken çok eğlenmiştim.
TR dublajı'da cabası.

Hocam ama bana kalırsa PS3 alın Xbox 360 evet çok iyi bir konsol fakat PS3 de exclusive oyunlar var mesela infamous 2 var ben demosunu oynarken çok eğlenmiştim.
TR dublajı'da cabası.
Hocam exclusive oyunlar sadece PS3'te yok. Belki şuan biraz fanboyluk yapacağım ama Xbox 360'ın da gayet güzel exclusive oyunları var. Halo, Forza Horizon, Gears Of War gibi çok iyi oyunlar mevcut Xbox'ta.

Hocam exclusive oyunlar sadece PS3'te yok. Belki şu an biraz fanboyluk yapacağım ama Xbox 360'ın da gayet güzel exclusive oyunları var. Halo, Forza Horizon, Gears of War gibi çok iyi oyunlar mevcut Xbox'ta.

Haklısınız hocam bu fanboyluk değil fakat Microsoft genellikle exclusivelerini PC platformuna da çıkarıyor.

Geri
Yukarı