2021 yılında Windows XP kullanmak

Bencede daha iyi fakat benim bir geleneğim vardır. Her formatta başka Windows sürümü kurmak :D bir sonraki formata 11 deniyeceğiz.

Bende format atmayı bilmiyordum zaten. Kendim öğrendim yapa yapa. Şu 4 5 gündür Windows 7'ye 3 kere XP'ye 1 kere 8.1'e 1 kere format attım. Bütün sürümleri gezdim açıkçası :D
Bir de şu Windows 8.1 başlat menüsü tam ekran gibi olmasaydı çok iyi olacaktı yarın itibarıyla deneyeceğim.
Bende ondan muzdaripim :(. Orası tamamen işkence.

Bende format atmayı bilmiyordum zaten. Kendim öğrendim yapa yapa. Şu 4 5 gündür Windows 7'ye 3 kere XP'ye 1 kere 8.1'e 1 kere format attım. Bütün sürümleri gezdim açıkçası :D

Bende ondan muzdaribim :(. Orası tamamen işkence.

Hocam aman deyim o hataya düşmeyin ben öyle yapa yapa 1 hafta önce 500 GB HDD çöp ettim :D minimum ayda 1 yeter bence :)

Buradan hocam, kendi makalem.
Ek olarak Windows Update ile Windows Defender kapatılabilir.
Zaten Windows 8'de Defender çalışmıyor. Defender Windows 10 ile birlikte UWP sürümü yayınlanınca kendine geldi.

2 gün önce geçtim bende. Kullanılamaz, internete dahi bağlanmıyordu ve çok donuyordu. Şimdi 8.1 kullanıyorum. XP'den çok daha stabil ve hızlı. En azından güvenlik açığı yok ve internete bağlanıyor.
Bence windows 8.1 den windows 10 a geçin en kısa zamanda. Onun da desteği bitti bitiyor.

Bill Gates 2020 yılında Microsoft'tan ayrıldı.

Neden? Nasıl? :(

Yalvaran Yüz Emojisi Klavyede Nasıl Yapılır? - klavye işaretleri

Ben bir keresinde bir hafta da 6 kez sıfırlamıştım HDD'yi.

Ben o 6 kes sıfırlamayı 1 günde yapıyorum desem :D

Geri
Yukarı