2021 yılında Windows XP kullanmak

O zaman Windows 7 Home Premium tam gaz devam :D

Hocam 7 Home önermiyorum. Bende 7 manyağıydım şimdi Windows 8.1 geçtim ve bir daha asla Windows 7'ye dönmeyeceğim. 1 GB RAMim var ve birkaç ayar sonrası windows 8.1 RAM kullanıını 200 mbye düşürdüm.
1624385195848.png

Google açık.

2 GB RAM bilgisayara Windows 11 mi kurmayı düşünüyorsun?
Kursan bile tarayıcıyı bile açamazsın.

Kurmuştum Defender kapatıp kullandım. Geliştirici sürümünde hatalar olduğu için Windows 10 LTSB 2015 geçtim.
Capture.PNG

Şu anda Windows 10 LTSB 2015 Google Chrome açık, Windows 11 64 Bit Google Chrome 2 sekme açık 1.5 1.6 GB civarları kullanıyordu. Boşta Windows 11 64 Bit 1.1 GB kullanmıştı Windows 10 2015 LTSB boşta 0.7 GB kullanıyor gereksiz servisler kapalı.

Son düzenleme:
Hocam 7 Home önermiyorum. Bende 7 manyağıydım şimdi Windows 8.1 geçtim ve bir daha asla Windows 7'ye dönmeyeceğim. 1 GB RAM'im var ve birkaç ayar sonrası Windows 8.1 RAM kullanıını 200 MB'ye düşürdüm.
Eki Görüntüle 1078786
Google açık.

Vallahi Windows 2000'den 10'a kadar tüm sistemleri bunda denedim. En stabil 8.1'di fakat temasından mıdır nedir 7 bana bir başka geliyor :D

Ana PC'yi genel olarak Steam için kullandigimdan dolayi hiçbir isime yaramayacak olan isletim sistemi. Her şey zamaninda ve yerinde güzel. Bir yerden sonra Windows 7'den bile vazgecmek zorunda kaldim.

Yakında 10'danda çekerler desteği :D

Chrome XP'te güncelleme almıyor, Mypal adlı yarayıcıyı dene. XP'te hala güncelleme alan bir tarayıcı.
Buyrun linki de bu.

Palemoon tabanlı bir tarayıcı, ayrıca güncellendiği için yeni sitelere erişebilir ve daha güvenli internette gezinebilirsiniz çünkü tarayıcı güvenlik güncellemelerini alıyor.

Geri
Yukarı