2021 YKS için Online konu anlatım tavsiyesi

Revntron

Hectopat
Arkadaşlar YKS 2021 eşit ağırlık öğrencisiyim bu sene sınava gireceğim ama nereden çalışacağımı bilmiyorum bütün konuları ayrıntıılı bir şekilde anlatan bir platform var mı? YouTube'da var ama hocalara geldik isimli sitesinde 200 TL'ye satılan TYT+AYT konu anlatımları var. Sizce yeterli olur mu? YouTube'da videoaları var ama bir de hocalara geldik test kitapları var konsantrasyon isminde test kitabı var. O nasıldır? Ben bir platform üzerinden düzenli çalışmak istiyorum diğer türlü kafam karışıyor. Raunt önermişlerdi ama benim içim ısınmadı 1790 TL sizin verebileceğiniz tavsiyeler var mı? Siz nasıl hazırlanıyorsunuz yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TYT: 55-60
AYT: 55-60
Eşit ağırlık netlerim bunlar 20K hedefliyordum ama eczacılıkta para varmış şu an MF kısmından hazırlanıyorum 35-40 AYT yapabiliyorum bu sene kazanamam 22'ye kaldı.
Hocam sizi tebrik ederim, netleriniz çok güzel bence. Ve bir soru sormak istiyorum. Ben de TM'den sınava gireceğim ancak sosyal ve edebiyat derslerine geçen hafta başladım ve belli bir yere kadar geldim. Bunun bir problem yaratacağını düşünüyor musunuz ? Veya bu şekilde gitmem mantıklı mıdır ? Ben deneme için Youtube'dan yararlanıyorum. Matematik için hemen hemen her gün soru ve deneme çözüyorum, bir aydır.

Hocam sizi tebrik ederim, netleriniz çok güzel bence. Ve bir soru sormak istiyorum. Ben de TM'den sınava gireceğim ancak sosyal ve edebiyat derslerine geçen hafta başladım ve belli bir yere kadar geldim. Bunun bir problem yaratacağını düşünüyor musunuz ? Veya bu şekilde gitmem mantıklı mıdır ? Ben deneme için Youtube'dan yararlanıyorum. Matematik için hemen hemen her gün soru ve deneme çözüyorum, bir aydır.
Valla dostum ben sayısalcıydım ama edebiyat derslerini sever dinlerdim. Geçen ay TM geçeyim işletme seçerim dedim sayısal yapamayınca. 3 deneme çözdüm 25-30 nete çıkardım edebiyat-sosyal kısmını. Çalışmadım herhangi bir yerden ama edebiyat için Limit'i öneriyorlar 1 ayda çok rahat yetişir vakit kaybetmeden al.

Valla dostum ben sayısalcıydım ama edebiyat derslerini sever dinlerdim. Geçen ay TM geçeyim işletme seçerim dedim sayısal yapamayınca. 3 deneme çözdüm 25-30 nete çıkardım edebiyat-sosyal kısmını. Çalışmadım herhangi bir yerden ama edebiyat için Limit'i öneriyorlar 1 ayda çok rahat yetişir vakit kaybetmeden al.
Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Bende Benim Hocam'ın kitabı var, 310 sayfalık. Günde en az otuz sayfa okuyarak edebiyattaki konuları parça parça çalışıyorum, şu an "İkinci Tanzimat Dönemi" konusuna kadar geldim ancak kitaptaki ağır dil ve fazla ayrıntı yüzünden neredeyse kitabı parçalayacaktım.

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Bende Benim Hocam'ın kitabı var, 310 sayfalık. Günde en az otuz sayfa okuyarak edebiyattaki konuları parça parça çalışıyorum, şu an "İkinci Tanzimat Dönemi" konusuna kadar geldim ancak kitaptaki ağır dil ve fazla ayrıntı yüzünden neredeyse kitabı parçalayacaktım.
Merhaba bir sorum olacaktı kitap, konu anlatım videolarından daha mı iyi yoksa videolardaki bilgilerin kitaba geçirilmiş hali mi?

Merhaba bir sorum olacaktı kitap, konu anlatım videolarından daha mı iyi yoksa videolardaki bilgilerin kitaba geçirilmiş hali mi?
Hocam elinizdeki kitabın sesli hali olduğunu düşünün. Sözel dersler için böyle bir işlev var. Ancak sayısal derslerde (özellikle de matematik) video izlemeniz sizin yararınıza olur. Soru çözüm yöntemlerinin uygulanışını görmek gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı