2021'de bizi nasıl bir F1 sezonu bekliyor?

İlk mesajımda da demiştim umarım beni yanıltır diye ancak ben Mick'i F2'deki ilk sezonundan beri takip ediyorum ve maalesef ki çok başarılı olacağını düşünmüyorum ve isminin ağırlığının altında kalacağını düşünüyorum.
Ne olacağını zaman gösterir de alt sınıf Formula serilerinde 2 şampiyonluk, 2 ikincilik ve 1 üçüncülüğü olan bir sürücüye F1 koltuğu verilmeyecek de kime verilecek? Mazepin'in F1'de olmaması gerekiyordu, Mick ise ailesine ve özellikle babasına karşı gelerek kendi kariyerini başlattı. Özellikle babası Mick'in yarışçı olmasını istemediği halde ailesine rağmen hak ederek bir koltuğa geldi.

Şu ana kadar da kimse Mick için geleceğin şampiyonu olacak iddiasında bulunmadı ki. Verstappen, Leclerc düzeyinde bir potansiyel göstermedi ama adaptasyon sağladığında üst düzeyde mücadele edebileceğini 4 farklı seride gösterdi.

Anlayamadığım şey aracı Rus bayrağı gibi donatmışlar FIA nasıl izin verdi?
FIA'nın kararlarındaki güvenilirlik seviyesi şu:

EmrOZgWVoAEj8CA.jpg

Anlayamadığım şey aracı Rus bayrağı gibi donatmışlar fıa nasıl izin verdi?

Rusya'nın ülke olarak temsil edilmesi yasak. Doping olayları sebebiyle. Bu sebeple inceleme başlatıldı ancak ceza alırlar mı bilinmez.

Bu arada Uralkali ve Mazepin ailesinin F1'e girme isteği sadece bu sponsorluk değildi. Force India'nın iflası sonrası takımı almak için baba Stroll ve baba Mazepin iyi kapışmıştı.

Rusya'nın ülke olarak temsil edilmesi yasak. Doping olayları sebebiyle. Bu sebeple inceleme başlatıldı ancak ceza alırlar mı bilinmez.

Bu arada Uralkali ve Mazepin ailesinin F1'e girme isteği sadece bu sponsorluk değildi. Force India'nın iflası sonrası takımı almak için baba Stroll ve baba Mazepin iyi kapışmıştı.
İyi ki Stroll ailesi almış. Mazepin parası bitene kadar var yoksa hiçbir takımın onu isteyeceğini sanmıyorum.

Konudan alakasız olacak ama F1 oyunu oynayanlar Codemasters satıldıktan sonra F1 2021 oyunu için fiyat konusunda ne bekliyor? 2021 sezonu nasıl olacak sorusu ile bu soru bende aynı heyecanı yaratıyor nedense :D

Geri
Yukarı