2022 TYT puanıyla tercih yapılabilir mi?

gentle12396

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, çalışan biri olarak açık öğretim programlarında seveceğimi düşündüğüm bir bölüme 2022 yılında eşit ağırlık puanımla yerleştim ancak bölüm beklediğim gibi çıkmadı. Bu sebepten dolayı bu sene TYT puanımla farklı bir bölüme tercih yapmak istiyorum ancak sınava girmedim. 2022 TYT puanım ile tercih yapabilir miyim bilgisi olan var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, çalışan biri olarak açık öğretim programlarında seveceğimi düşündüğüm bir bölüme 2022 yılında eşit ağırlık puanımla yerleştim ancak bölüm beklediğim gibi çıkmadı. Bu sebepten dolayı bu sene TYT puanımla farklı bir bölüme tercih yapmak istiyorum ancak sınava girmedim. 2022 TYT puanım ile tercih yapabilir miyim bilgisi olan var mıdır acaba?

2022 yılı itibarıyla bu uygulamaya son verildi yapamazsınız.

Tyt puanı ile alan yine bir açık öğretim programı istemekteyim. Kurum içi geçiş olarak lisans programından ön lisans programına geçiş yapabiliyor muyum peki bilgisi olan varsa?

Yeni konular

Geri
Yukarı