2022 yılında iPhone 11 alınır mı?

rollitmate

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, şu an kullandığım telefon Huawei Mate 20 Lite telefon aşırı kötü fotoğraf çekiyor ve Instagram'a video atınca çamur gibi gözüküyor. Daha önce iPhone 6S kullanıp çok memnun kalmıştım ama bozuldu. 3 yıldır Android kullanıyorum ama tekrar Apple'a geri dönmek istiyorum. Günümüzde veya bundan 3-4 yıl sonrası için iPhone 11 kullanılır mı? 14000 TL vermek mantıklı mı?

Merhaba, şu an kullandığım telefon Huawei Mate 20 Lite telefon aşırı kötü fotoğraf çekiyor ve Instagram'a video atınca çamur gibi gözüküyor. Daha önce iPhone 6S kullanıp çok memnun kalmıştım ama bozuldu. 3 yıldır Android kullanıyorum ama tekrar Apple'a geri dönmek istiyorum. Günümüzde veya bundan 3-4 yıl sonrası için iPhone 11 kullanılır mı? 14000 TL vermek mantıklı mı?
14000 ₺ çıkış tarihinin üzerinden yaklaşık 3 yıl geçmiş bir telefona verilmez bence . Daha ucuza daha performanslı ve kamerası daha iyi olan tonla telefon var

Alınır, neden alınmasın. Beklenti ve bütçenize kalmış bir durum. Ben birkaç gün önce Vatan'ın %20 kupon kampanyasından faydalanıp 11'e geçtim. Önceki cihazım da çıktığında aldığım SE 2020 modeliydi. Zaten donanımsal bir eksiği yok bu cihazların. Uzun süreler kullanılmaya da devam edilecek.

Bence alınmaz. Telefon alacağına PC al derim daha karlı daha zevkli hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı