iPhone 6S Alınır mı?

Fotoğraftaki sensen eğer sanırım 14 yaşlarındasın. Heves uğruna iPhone alma derim ben. Emin ol değmeyecek. Ben kendim de heves uğruna İPhone 7 aldım. Açıkçası pişmanım. Gene de sen bilirsin.
Android'in nesi üstün İOS'dan. Android parasını hakediyorda, İOS neden haketmiyor.
Jira android üstündür dememiş, iPhone 6S fiyatına ondan daha iyi bir Android telefon alabilirsin demiş. Bence haklı da.

Fotoğraftaki sensen eğer sanırım 14 yaşlarındasın. Heves uğruna iPhone alma derim ben. Emin ol değmeyecek. Ben kendim de heves uğruna İPhone 7 aldım. Açıkçası pişmanım. Gene de sen bilirsin.

Jira android üstündür dememiş, iPhone 6S fiyatına ondan daha iyi bir Android telefon alabilirsin demiş. Bence haklı da.
Evet benim lise 2'ye geçiyorum bu dönem.
Sanırım vazgeçtim almaktan ya. 3000TL bir telefon için gözüme bi hayli büyük geldi.

Sen kafanda cevaplamışsın zaten sorunu. Alınmaz denmiş ama gidip almışsındır belki de. iPhone alınmayacak bir telefon değil, lakin şu bütçeye mantıksız. Sırf iPhone kullanıyorum demek için alan tiplerden olma, lütfen.

Kardeş alabilirsin 3-5 sene götürür çünkü çok güçlü bir işlemcisi var. Daha küçük ve kullanışlı bir kardeşide (İPhone SE) var kendisinin. Şu an 6S pahalı sayılır yine. İPhone kullanmaya alışıksan İPhone SE al.

2 ay önce 2700 TL iken 6s aldım gayet memnunum herhangi bir kasma donma söz konusu değil lakin 3400 TL verilmez daha ucuz bir rakama bulursanız korkmadan alın

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı