iPhone 6S Alınır mı?

Harry Ahmet

Hectopat
Aslında bilgisayar alıcaktım 2000TL'ye yakın bütçem var. Ama vazgeçtim iPhone alacağım. 16GB modelini alsam 64GB falan hafıza kartı taksam idare eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O alete hafıza kartı takılmıyor. 16 GB da şu an bir telefon için çok az. Ayrıca alacaksan Huwei Lite P10 Mate veya Huwei P20 almanı öneririm o fiyatlarda. iPhone 6s çok eski bir telefon. İsteklerini karşılamayacaktır bir süre sonra.

2000 TL'ye sıfır iPhone 6s yok. Ancak iPhone 6 veya SE alabilirsiniz o fiyata. Sıfır telefon almayı düşünüyorsanız bu fiyat aralığında android modellere yönelmenizi tavsiye ederim. İkinci el alırım diyorsanız da iyi bir araştırma ile 2000 TL'ye 64 GB temiz bir iPhone 6s bulabilirsiniz.

Android gerçekten artık çok sıkıcı geliyor. Yada ben alıştım yenilik istiyorum.

Dediğim gibi android istemiyorsanız ve sıfır alacağım diyorsanız iPhone 6 veya SE almanız gerekiyor. Bu saatten sonra 6 alınmaz SE ise çok ufak bir telefon. İkinci el alırım derseniz 6s bakabilirsiniz.

B42F31AB-2ECC-4AEF-9C7D-5D8C2107FBC7.jpeg

Bu fiyata alınmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı