2022 yılında Samsung Galaxy Note 10 Plus alınır mı?

mesutkara

Femtopat
Daha fazla  
2. el satılan Sahibinden, Letgo, Dolap gibi mecralardan ya da EasyCep gibi 2. el yenilenmiş 12 ay garantili satan yerlerde 9000 TL civarı Note 10 Plus almak istiyorum. Sizce de değer mi yoksa başka önerisi olan paylaşabilir.

2. el satılan Sahibinden, Letgo, Dolap gibi mecralardan ya da EasyCep gibi 2. el yenilenmiş 12 ay garantili satan yerlerde 9000 TL civarı Note 10 Plus almak istiyorum. Sizce de değer mi yoksa başka önerisi olan paylaşabilir.
9bin TL'ye değmez. Hele yenilenmiş hiç olmaz. Yenilenmiş alacağına paranı çöpe at daha iyi.

Güvenilir yerse alabilirsiniz.
Mesela sahibinden de Param Güvende var onunla alırsanız test etme şansınız olur riske girmezsiniz.

2. el satılan sahibinden, Letgo, dolap gibi mecralardan ya da EasyCep gibi 2. el yenilenmiş 12 ay garantili satan yerlerde 9000 TL civarı Note 10 Plus almak istiyorum. Sizce de değer mi yoksa başka önerisi olan paylaşabilir.

9 bin değil de daha düşüğe bulabilirsen alabilirsin bence. 8 - 9 bine daha iyi ikinci el ve sıfır cihazlar var.

Rastgele örnek: https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV00001X83MD

Alınır. Ekranı 60hz dışında mükemmel, chipsetinin hâlâ gideri var ve kalemi var. Bataryası iyi, ekranı çok büyük ve ekran-gövde oranı aşırı yüksek. Biraz ağır ama ince sayılır. Eski amiral gemisi olduğu için dış yapı kalitesi çok yüksek. Ram ve depolaması da yüksek. Tek eksi yanı, daha fazla güncelleme almayacak olması. Ben de geçmek istiyordum, şu an S21 düşünüyorum. Şimdi konuyu görünce tekrar Note 10 Plus alasım geldi hahah.

Geri
Yukarı