2022 yılında Samsung Galaxy Note 10 Plus alınır mı?

Sahibinden de biraz araştırın direkt iPhone 11 Pro'yu kast ediyorum yurt dışı demedim.
iPhone 11 Pro bir de? Proların fiyatı zaten +30k civarında bunu yanlışlıkla yazdığınızı düşünmek istiyorum. Düz 11ler ise 15k fiyatında satılıyor sıfır olarak, belirttiğiniz fiyatlarda Sahibinden üzerinde yalnızda yurt dışı cihazlar bulabildim. Zaten o cihazı 9k bandında 2. elden satmak mantıklı değil. 11-12k gibi fiyatlara havada kapıyorlar.

iPhone 11 Pro bir de? Proların fiyatı zaten +30k civarında bunu yanlışlıkla yazdığınızı düşünmek istiyorum. Düz 11ler ise 15k fiyatında satılıyor sıfır olarak, belirttiğiniz fiyatlarda Sahibinden üzerinde yalnızda yurt dışı cihazlar bulabildim. Zaten o cihazı 9k bandında 2. elden satmak mantıklı değil. 11-12k gibi fiyatlara havada kapıyorlar.
Tamam.

Hocam geçen kutulu Türkiye İphone 11 8500'a bulmuştum. Anında kaptılar.

Alınır. Ekranı 60hz dışında mükemmel, chipsetinin hâlâ gideri var ve kalemi var. Bataryası iyi, ekranı çok büyük ve ekran-gövde oranı aşırı yüksek. Biraz ağır ama ince sayılır. Eski amiral gemisi olduğu için dış yapı kalitesi çok yüksek. Ram ve depolaması da yüksek. Tek eksi yanı, daha fazla güncelleme almayacak olması. Ben de geçmek istiyordum, şu an S21 düşünüyorum. Şimdi konuyu görünce tekrar Note 10 Plus alasım geldi hahah.
Hahahah 😂😁

Geri
Yukarı