2022'de iPhone 6S alınır mı?

Bütçe
2000

orcunozden17

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba abilerim. LGS dönemim bitti ve geri döndüm. LGS bitince yeni telefon olarak kaçak POCO M3 almıştım ancak çok fazla donanımsal arıza yaşıyordum. Son günlerde bayağı bir araştırdım ve bana uygun telefonun 6S olduğunu gördüm. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Ben olsam almazdım zaten güncelleme desteği bitti İOS 16 almaz artık, 6S 2000TL altında falan oluyor o paraya Redmi Note 8 Pro falan bulabilirsin ben kullanıyorum MIUI 12.5.7 ile sıkıntısız.

Merhaba abilerim. LGS dönemim bitti ve geri döndüm. LGS bitince yeni telefon olarak kaçak POCO M3 almıştım ancak çok fazla donanımsal arıza yaşıyordum. Son günlerde bayağı bir araştırdım ve bana uygun telefonun 6S olduğunu gördüm. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
O sene doğan çocuklar okula başladı, aşırı eskidi ben almam.

Ben olsam almazdım zaten güncelleme desteği bitti iOS 16 almaz artık, 6S 2000TL altında falan oluyor o paraya Redmi Note 8 Pro falan bulabilirsin ben kullanıyorum MIUI 12.5.7 ile sıkıntısız.

Bana güncelleme filan önemli değil hocam 2 sene işimi görsün yeterli ve de ben Xiaomi telefonlara tövbe ettim artık.

1-2 yıl idare etsin diyorsan, belki. Destek kesildi diye biliyorum artık. Bütçe varsa minimum 8 alınmalı. Yoksa başka alternatif android bakılmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı