2022 yılında iPhone 6S alınır mı?

Bütçe
1500
Boş konuşanlara selam olsun. Ucuz Android alacağınıza gidin 6S, 7 falan alın. Ucuz Android kullandıktan sonra Apple telefonlarına şükreceksiniz. Ha varsa 6-7 bin Samsung'a lafım olmaz. Redmi Note 7 kullanıyorum aha aldım da ne oldu tiksindim. 7'ye geçeceğim öbür ay.

Deji taktığın zaman tertemiz kullanılır o telefon. Daha 5S'in bile WP desteği bitmedi :)

Sıfır Samsung A73 ya da Samsung A52s alamayacağım için ikinci el iPhone 8 Plus bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 6 kullanıyorum yıllardır sosyal medya ve whatsapp dışı telle işim yok, 6s daha iyi telefon. İlerde değiştiririm dersen alınır bence ama engeç 2 yıla whatsapp desteğini keser 6 ve 6s için.

6S 1500 TL'ye alınabilecek en mantıklı cihaz bence. Sadece 32GB altı almayın. Kamerası, işlemcisi o fiyat bandında bulamazsınız. Hala çok seri bir telefon. PUBG vs. bile oynarsınız. Bu arada içinde hala IOS 15 olduğundan bu sene destek kesilse bile 2-3 yıl daha rahat gider. O paraya alacağın Android'lerde Android 8-7-5 falan olur.

6S 1500 TL'ye alınabilecek en mantıklı cihaz bence. Sadece 32 GB altı almayın. Kamerası, işlemcisi o fiyat bandında bulamazsınız. Hala çok seri bir telefon. PUBG vs. bile oynarsınız. Bu arada içinde hala iOS 15 olduğundan bu sene destek kesilse bile 2-3 yıl daha rahat gider. O paraya alacağın Android'lerde Android 8-7-5 falan olur.

Bende böyle düşünüyorum. Bir de güçlendirilmiş pil taktıktan sonra mükemmel olur.
6S 1500 TL'ye alınabilecek en mantıklı cihaz bence. Sadece 32 GB altı almayın. Kamerası, işlemcisi o fiyat bandında bulamazsınız. Hala çok seri bir telefon. PUBG vs. bile oynarsınız. Bu arada içinde hala iOS 15 olduğundan bu sene destek kesilse bile 2-3 yıl daha rahat gider. O paraya alacağın Android'lerde Android 8-7-5 falan olur.

Hocam 1000 TL'ye buldum alınır mı? Sıkıntısızmış fakat ucuz olduğu için tereddütte kaldım. Bir sıkıntısı var mı diye soracağım satıcıya.
Maalesef pili servis çıktı.

16 GB aldıktan 2-3 ay sonra hafıza yükseltme işlemi ile 64 GB yaptırsam nasıl olur? 32 GB yükseltme fiyatı 500-550 civarı 64 GB için ise 600-650 TL.

Son düzenleme:
1500 TL civarında iPhone 6S 32 GB alacağım. Sizce kullanılır mı? Malum Türkiye şartları en fazla 1500 bütçem olduğu için iPhone 6S'e yöneldim. Kullandığım cihazı ailemden bir kişiye vereceğim(cihazım Samsung A21s) cihazım çok sorun çıkartmaya başladı bende beni 1 2 yıl idare etmesi için temiz bir iPhone 6S almaya karar verdim.

32 GB belki yetmeyebilir hocam eğer alıckaksan minimum 64 GB almanı tavsiye ederim

Bende böyle düşünüyorum. Bir de güçlendirilmiş pil taktıktan sonra mükemmel olur.

Hocam 1000 TL'ye buldum alınır mı? Sıkıntısızmış fakat ucuz olduğu için tereddütte kaldım. Bir sıkıntısı var mı diye soracağım satıcıya.
Maalesef pili servis çıktı.

16 GB aldıktan 2-3 ay sonra hafıza yükseltme işlemi ile 64 GB yaptırsam nasıl olur? 32 GB yükseltme fiyatı 500-550 civarı 64 GB için ise 600-650 TL.
Bence yükseltme riskine girmeyin. Düz 32GB model alın en kötü. 32'de biraz az ama o bütçede yeterli. 16 asla tavsiye etmem. 1000 TL biraz şüpheli bence. Heralde 16GB model. Bence almayın. 64'lere'de bakabilirsiniz belki yakalarsınız bütçenizde.

Bence yükseltme riskine girmeyin. Düz 32 GB model alın en kötü. 32'de biraz az ama o bütçede yeterli. 16 asla tavsiye etmem. 1000 TL biraz şüpheli bence. Heralde 16 GB model. Bence almayın. 64'lere'de bakabilirsiniz belki yakalarsınız bütçenizde.

Yükseltmede bir risk var mı ki?

Yükseltmede bir risk var mı ki?
Anakarta işlem yapıyorlar. Biraz tehlikeli bir işlem bence. Bide o taktıkları hafıza çipini Apple'ın bir güncellemeyle engellemeyeceğimde meçhul. Tabi orjinal çıkma değilse. Bence 16 almayın 32 veya 64 alın. Bütçenizde çıkıyor sarı, kırmızı sitelerde.

Geri
Yukarı