2022'de iPhone 7 64 GB alınır mı?

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Merhaba, elimde Redmi Note 8 Pro var. 6 GB RAM 128 GB hafızaya sahip fakat öyle bir kasıyor ki aldığıma bin pişmanım. Her neyse Redmi'yi satıp iPhone 7 almayı düşünüyorum, sizce alınır mı? Mobilde oyun oynayan biri değilim kamerası için falan almayı düşünüyorum kezâ sosyal medya kullanmak içinde almayi düsünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone X kullanıyorum ve artık değiştirmek istiyorum fakat android tarafında en iyi cihazı bile alsam 3 ay sonra yazılım sıkıntıları yaşayacağımdan eminim bu sebeple yeni iPhone modelleri de çok pahalı olduğu için ikinci el XS Max ,11 gibi cihazlara yöneleceğim.

iPhone 7 güzel bir cihaz ama artık batarya performansı seni mutlu etmeyecektir XR düşün bence onun yerine yada 7-8 Plus.

Apple cihazların tek kusuru batarya süresi onu da Max serisinde ve iPhone 14 Plus ile çözdüler onlarada para yetmiyor.

Elinizdeki telefonu iPhone 8 veya 8 Plus ile takas etmeye çalışın. Elbet alacaklardır diye düşünüyorum.

Redmi Note 8 Pro 6 GB 128 GB versiyonu iPhone 8'e es deger olabilir mi ki.

8'den aşağısını mecbur kalmadıkça alma bence.

Hocam mal bu Redmi çok donuyor kafayi yedirtçek bana arti olarak kamerasi da berbat bir iyi yönü var Spotify Premium kullanıyorum müzikleri oradan indirdigim icin 36 GB yer kapliyor.

Redmi Note 8 Pro 6 GB 128 GB versiyonu iPhone 8'e es deger olabilir mi ki.

Hocam mal bu Redmi çok donuyor kafayi yedirtçek bana arti olarak kamerasi da berbat bir iyi yönü var Spotify Premium kullanıyorum müzikleri oradan indirdigim icin 36 GB yer kapliyor.
Hocam Custom Rom ile kullanıyor herkes Redmi telefonları. Uğraşırım derseniz bir deneyin derim. Benim bir arkadaş öyle kullanıyor bizzat gördüm ve dediğiniz kasma donma vs hiç yok.

Merhaba, elimde Redmi Note 8 Pro var. 6 GB RAM 128 GB hafızaya sahip fakat öyle bir kasıyor ki aldığıma bin pişmanım. Her neyse Redmi'yi satıp iPhone 7 almayı düşünüyorum, sizce alınır mı? Mobilde oyun oynayan biri değilim kamerası için falan almayı düşünüyorum kezâ sosyal medya kullanmak içinde almayi düsünüyorum.

iPhone 8/Plus ve aşağısı artık alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı