2022'de iPhone X alınır mı?

Açıkçası her açıdan bir downgrade olduğunu düşünüyorum. Özellikle kamera ve pil konusunda. iPhone 10 birkaç sene daha güncelleme alacaktır ancak artık 5 yaşında olan bir telefon.

2022'de en az iPhone XS / 11 alınır ki bence o da alınmaz. Ultra derecede Apple fan boyuysanız kullanılabilir.

iPhone 11 batarya ömrünü çabuk bitiriyor diye duydum doğru mudur acaba.

Alınır daha 4 gün önce iPhone 11 aldım ondan önce X kullanıyordum ben bir tek dahi sorunla bile karşılaşmadım tabii XS veya XR daha iyi olur ama X de üzmez Android alıp paranı çöpe atacağına Apple al 2-3 sene kafan rahat olsun.

Alındığınıza göre derken ? Piyasa da kullanmadığım cihaz kalmadı neredeyse.Yine de 3-4 senelik donanım dediğiniz donanım şu an ki donanımlardan iyi neredeyse fiyat bandında.Birine fanboy/hater demek hoş bir kullanım mı?
Açıkçası ben kimseye direkt bir şekilde "Apple Fanboy'u" demedim. Ortaya koydum ve siz de cevaplayıp fanboyluk nalaka dediniz? Bu durumda benim de size sizin bu olup olmadığınızı sormam normal. Sİz de bana hater dediniz. Yani garip bir çelişki yaşıyorsunuz. 4 senelik donanımın sadece işlemci kısmı yeterli. Zaten bundan da bahsetmiştim. Ancak kamerası (özellikle de ön kamerası) artık yetersiz durumda. Pil de aynı şekilde. Oppo Reno 5 Lite'a sahip birisinin iPhone X/11'e geçmesi downgrade olacaktır.

Birisi fanboy ya da hater ise bunu söylemenin sakıncası olduğunu sanmıyorum. Ben size fanboysunuz da demedim. "Öyle misiniz acaba" dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı