2022'de iPhone X alınır mı?

Gün içerisinde telefonu çok kullanan biriyim oyun oynamıyorum ağırlıklı olarak sosyal medya ve telefonla konuşuyorum
Oppo'dan sonra batarya olarak büyük bir hezimete uğrar mıyım?

Gün içerisinde telefonu çok kullanan biriyim oyun oynamıyorum ağırlıklı olarak sosyal medya ve telefonla konuşuyorum
Oppo'dan sonra büyük bir hezimete uğrar mıyım?
Hayır,iPhone mükemmel bir sosyal medya deneyimi verir.
Dediğim gibi bütçe esnerse 11 Pro al.

Genel olarak ilk çıktığında da iyi değildi ve şu anda da, daha fazla gelişen uygulamalar ve grafikler yüzünden daha da düştü açıkçası. Telefonunuz bence 12-13'e geçmeyecekseniz gayet yeterli durumda.

12'nin sıfırını 20 bin lirayken almayı düşünüyordum sonra 25 bin olması şokuyla iPhone X e düştüm.

Haha atanlar ne mantığa attı bilmiyorum ama kast ettiğim şey basit bir örnekti. Burada demek istediğim şey, Android ile iOS’un Allah’ı bir sadece. İkisi de bambaşka platformlar. iPhone 6s bile şu devirde çoğu orta segment android cihazı sollarken iPhone X halen daha güçlü bir cihaz. Ülke şartlarında bir iPhone almak kolay değil küçümsemeyin, kötülemeyin.

69BDA38B-9BCD-4F86-90A4-472A6764FED7.png

Galaxy-S4-XXUHOA7-Android-5.0.1-Lollipop.jpg

Basit bir örnek.. Aynı vakitte hatta daha sonra çıkan S4'ün ipi 2016'da çekilmişken, 2013 Eylül çıkışlı 5s hala çatır çatır çalışabiliyor. Ya da iPhone 6 ve Galaxy S5 örneğini verebiliriz.

5s asla akıcı değil ve iOS 12.5 artık 4 yaşında, hiçbir uygulama güncel sürümde değil. Whatsapp vs. kullanılmıyor ve eski bir iCloud hesabınız yoksa uygulamaların eski versiyonları bile yüklenmiyor. Kullanılamaz durumda.
Müzik çalar olarak kullanıyorum ve bataryası 1 gün yetiyor bana rahatlıkla. Arada Safari giriyorum onda da sorun yok. WhatsApp daha iki gün önce güncellendi, aynı şekilde Instagram'da. Burada bir yanlışınız olabilir mi acaba? iOS 12.5.6 ise 2 Eylül 2022 tarihli güvenlik güncellemesi.

Son düzenleme:
Haha atanlar ne mantığa attı bilmiyorum ama kast ettiğim şey basit bir örnekti. Burada demek istediğim şey, Android ile iOS’un Allah’ı bir sadece. İkisi de bambaşka platformlar. iPhone 6s bile şu devirde çoğu orta segment android cihazı sollarken iPhone X halen daha güçlü bir cihaz. Ülke şartlarında bir iPhone almak kolay değil küçümsemeyin, kötülemeyin.

Eki Görüntüle 1527036
Eki Görüntüle 1527037
Basit bir örnek.. Aynı vakitte hatta daha sonra çıkan S4'ün ipi 2016'da çekilmişken, 2013 Eylül çıkışlı 5s hala çatır çatır çalışabiliyor. Ya da iPhone 6 ve Galaxy S5 örneğini verebiliriz.

Müzik çalar olarak kullanıyorum ve bataryası 1 gün yetiyor bana rahatlıkla. Arada Safari giriyorum onda da sorun yok. WhatsApp daha iki gün önce güncellendi, aynı şekilde Instagram'da. Burada bir yanlışınız olabilir mi acaba? iOS 12.5.6 ise 2 Eylül 2022 tarihli güvenlik güncellemesi.
Çıktığı zamanlarda karşılaştırıldığı zaman fark ortada fakat daha güncel ve yeni android bir telefon birkaç yıllık iPhone dan daha iyi bence

Aktif olarak iPhone X kullanan birisi olarak yazıyorum bu cevabı öncelikle. Şimdi iPhone X alınmaz kronik sorunu var diyen adam ya şans eseri sorun yaşamıştır yada farklı bir durum vardır. Benim bütçem yettiği için iPhone X aldım yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Kronik olabilecek bir soruna rastlamadım. İphone 11 daha performanslı ama ekranı LCD panel ancak iPhone X de oled ekran mevcut farklarını videolardan izleyebilirsiniz fakat tabiikide bütçeniz varsa ve yetiyorsa 11 ve türevlerini almanız mantıklı ama makul bir fiyat karşılığında almak istiyorum diyorsanız iPhone X için içiniz rahat olsun. Gece modu yok o tamamen sizin ihtiyacınıza bağlı, çöp diyen adam gece foto çekiyorsa bu onun problemidir genelin değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı