2022'de PS2 alınır mı?

Benim hep oynamak istediğim oyunlar vardı(God of War, Gran Turismo, Metal Gear Solid, ...). 2020'de 100 TL'ye 2. el PS2 Slim orjinal kolu ile aldım. Taktım tüplü TV'ye ve bir sürü oyun oynadım. Orjinal kolu ise PS2 to PC çevirici ile bilgisayar oyunlarında hala kullanıyorum. Kısacası alınır.

Benim hep oynamak istediğim oyunlar vardı(God of War, Gran Turismo, metal Gear Solid...). 2020'de 100 TL'ye 2. el PS2 Slim orijinal kolu ile aldım. Taktım tüplü TV'ye ve bir sürü oyun oynadım. Orijinal kolu ise PS2 to PC çevirici ile bilgisayar oyunlarında hala kullanıyorum. Kısacası alınır.

Tabii ki.

Yeniden merhaba hocalarım, şimdi sizlere 2022'de PS2 alınır mı? Onunla ilgili konuşacağız. Şimdi serüvenimize geçelim.
-
Hikayesi:
Sony PlayStation 2 2000'de piyasaya sürüldü ve insanlar tarafından çok sevindi, rakibi Xbox classic bu neslinde kaybedeni oldu, Sony kalitesini en üstte tutmayı başarıyor.
-
Avantajları (a) dezavantajları (D):
A- o zamanlarda çok pahalı olan DVD teknolojisini barındırıyor.
A-oyunların çeşitliliği.
D-ilk kasada disk okuyucusunun hemen bozulması.
(Sorunları hakkında fazla bilgim yok bu konsol başarılı bir makine)
-
Oyunları:
GTA: Sa,
Crash bandicoot,
GTA: Vc,
NFS: Underground,
God of War,
Bully vb önerdiğiniz oyunlar.
-
Modlanmış oyunlar:
Half-Life,
GTA V: Legacy,
FIFA 22 legacy,
Gibi gibi oyunlar.
-
PS2 2022'de alınır mı?
Kesinlikle alınır, çıkan efsane oyunlar, portlar sayesinde PS2, PS 22 oldu.
-
Rehberi kısa tuttum çünkü konsolu herkes biliyor, şu an ben herkesin bildiği bilgileri yeniden yazar isem aynı Windows 10'u makyajlayıp Windows 11 yapmış gibi olurum :)
-
Rehberlerimden ayrılmayan, @Watson, @Radeon RX 5500M, @Painlower412 (ayrıca rehberine bakmanıza öneririm) ve @arasyuksel'e teşekkürlerimi sunarım.
-
Diğer rehberlerime profilden bakabilirsiniz :)
Nostalji için alınmayacaksa alınmaz.

Yeniden merhaba hocalarım, şimdi sizlere 2022'de PS2 alınır mı? Onunla ilgili konuşacağız. Şimdi serüvenimize geçelim.
-
Hikayesi:
Sony PlayStation 2 2000'de piyasaya sürüldü ve insanlar tarafından çok sevindi, rakibi Xbox classic bu neslinde kaybedeni oldu, Sony kalitesini en üstte tutmayı başarıyor.
-
Avantajları (a) dezavantajları (D):
A- o zamanlarda çok pahalı olan DVD teknolojisini barındırıyor.
A-oyunların çeşitliliği.
D-ilk kasada disk okuyucusunun hemen bozulması.
(Sorunları hakkında fazla bilgim yok bu konsol başarılı bir makine)
-
Oyunları:
GTA: Sa,
Crash bandicoot,
GTA: Vc,
NFS: Underground,
God of War,
Bully vb önerdiğiniz oyunlar.
-
Modlanmış oyunlar:
Half-Life,
GTA V: Legacy,
FIFA 22 legacy,
Gibi gibi oyunlar.
-
PS2 2022'de alınır mı?
Kesinlikle alınır, çıkan efsane oyunlar, portlar sayesinde PS2, PS 22 oldu.
-
Rehberi kısa tuttum çünkü konsolu herkes biliyor, şu an ben herkesin bildiği bilgileri yeniden yazar isem aynı Windows 10'u makyajlayıp Windows 11 yapmış gibi olurum :)
-
Rehberlerimden ayrılmayan, @Watson, @Radeon RX 5500M, @Painlower412 (ayrıca rehberine bakmanıza öneririm) ve @arasyuksel'e teşekkürlerimi sunarım.
-
Diğer rehberlerime profilden bakabilirsiniz :)
Nostalji olsun diye ise olabilir (emin değilim)

Çerez fiyat. FreeMCboot kart alıp kullanacağım. H.o alırım <3
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

@566156 ?

Yeni konular

Geri
Yukarı