2022'de PS3 alınır mı?

Hayatımda hiç konsolla oyun oynamadım ve PS3 almak istiyorum sahibinden falan onlarla pek uğraşmak istemiyorum. Hepsiburada'da PS3 buldum içindeki oyunlarda hoşuma gitti. Ama fiyatı pahalı gibi geldi linkini koydum. Sizce alınır mı?Ps3 link

Üstte bir arkadaşta yazmış, ben de yazmak istedim. 2 ay önce bu fiyatın neredeyse 800TL altına Xbox One aldım. PS3 2006 çıkışlı bir konsol bu fiyat verilmez artık bu fiyatı bırakın 500 lira bile verilmez bence artık.

Kırık bir PS3 bu. Dijital oyun vereceksen yanında oyunlara sahip hesabı da vermen lazım. Oyunlar orijinal sanıp da konsolu açtığında Multiman uygulaması görürsen şaşırma derim. :D

Kırık bir PS3 bu. Dijital oyun vereceksen yanında oyunlara sahip hesabı da vermen lazım. Oyunlar orijinal sanıp da konsolu açtığında multiman uygulaması görürsen şaşırma derim. :D

Multiman olsa ne olur, benim Online oynama gibi bir derdim yok. Onun haricinde bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırık alacağım dersen de. 2 kollu oyunsuz bir PS3 al.

Yorumlara göre bir sıkıntı yok gibi ama o paraya da alınmaz bence dediğim gibi yapsan daha karlı.

Baktım şimdi ucuz bulamadım, ben mi göremedim?

Sahibinden, Letgo gibi yerlerden almayı düşünmüyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı