2022'de PS3 alınır mı?

Bence kesinlikle alınır. Gözü çok yükseklerde olmayan birisine göre gayet iyi bir cihaz. Ben 2 yıl önce aldım ve hala mis gibi kullanıyorum. 1200 gibi bir fiyata almıştım ben. Bazıları 2 bin tl eder ps3 diyor. Kesinlikle o kadar para verilmez. Max 1300-1400 verilir. Onun dışında gül gibi cihaz. 2 yıldır sıkılmışlığım yok. Hem internete bağlayabiliyorsun. İster kablolu ister kablosuz. Ben bağladım, PSN hesabı açtım. Youtube'a falan girip takılıyorum arada. Benim beklentilerime göre gayet iyi. İlla 4 k olacak değil bana göre. Ama bu zevk meselesi, kişiden kişiye değişir. Ben SuperSlim kullanıyorum. Gayet memnunum. Baya ince olduğu için fazla ısınmıyor öyle. Zaten SuperSlim gibi bir cihazda ısınma sorunu oluyorsa o cihaz sıkıntılıdır. @Furkan17TR

Online oynanmayacaksa PS3 için en mantıklısı Jailbreak. O parayı eski bir konsol oyunu almak için vermek gereksiz.
Online yine oynanabiliyor. Benim makine kırık. GTA 5 online ve Sniper Elite 3 online oynuyorum. Gerçi gta 5 online kapandı PS3 ve Xbox 360 için. Ama oynanıyor yani kırık cihazda online.

Öncelikle herkese teşekkürler, 1 hafta önce 1750 TL'ye kırılmış ve 2 kollu super slim aldım. Çok memnunum. Gta 5'te 30 fps altına bir kere bile düşmedi. Uncharted 2'yi 1 günde bitirdim. Isınma konusunda da baya başarılı bir cihaz 69 70 derecede falan geziniyor GTA 5'te. Bir de bende soğutucu vardı onu da taktım 65 dereceye düştü. Ben gayet memnunum alacak olan varsa alabilir. Tam bir fiyat performans ürünü.

Öncelikle herkese teşekkürler, 1 hafta önce 1750 TL'ye kırılmış ve 2 kollu super slim aldım. Çok memnunum. Gta 5'te 30 fps altına bir kere bile düşmedi. Uncharted 2'yi 1 günde bitirdim. Isınma konusunda da baya başarılı bir cihaz 69 70 derecede falan geziniyor GTA 5'te. Bir de bende soğutucu vardı onu da taktım 65 dereceye düştü. Ben gayet memnunum alacak olan varsa alabilir. Tam bir fiyat performans ürünü.
Ben demiştim :) Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın. Birazcık pahalı olmuş ama sorun yok, iyi oyunlar.

Ben demiştim :) Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın. Birazcık pahalı olmuş ama sorun yok, iyi oyunlar.
Teşekkürler :) pahalı mı? İnanın ben ucuz diye aldım, artık 2. Eller bile en az 2000 hatta bazıları 2500 falan satıyor. Tabii ki PS3 e o kadar para vermem ama veren var. Bir de oynadığınız online oyun var mı? Ben de bu sıralar online oynamak istiyorum.

Son düzenleme:
Teşekkürler :) pahalı mı? İnanın ben ucuz diye aldım, artık 2. Eller bile en az 2000 hatta bazıları 2500 falan satıyor. Tabii ki PS3 e o kadar para vermem ama veren var. Bir de oynadığınız online oyun var mı? Ben de bu sıralar online oynamak istiyorum.
Hocam az biraz baktım cidden 2.el bile o fiyatlara koymaya başlamışlar. Vay be. Millet kendi ülkesinde 700-800 dolara PS5 alıyor. Biz 2 bin'e PS3 alıyoruz. Şu düştüğümüz hallere bak. 9-10 ay önce öylesine bakıyordum PS3 fiyatlarına. Letgo, Sahibinden gibi sitelerde max 1000 TL'ye PS3 vardı. Şimdi durum çok vahim olmuş 😕 Online konusuna gelecek olursak artık online oynamıyorum ben hocam. GTA Online'ı baya oynardım. Bir de arada Sniper Elite 3 online. GTA Online kapandı ve artık Sniper Elite 3 oynamıyorum. Battlefield 4 Online falan var ama. Onlara bakın isterseniz siz bi. Ben artık singleplayer takılan biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı