2022'de PS3 vs Xbox One

Arkadaşlar daha çok singleplayer oynamayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım. Fiyatları zaten benzer hayatımda hiç de konsolum olmadı pek bir bilgim yok o yüzden şu anda hangisini almalıyım size sormak istedim.
Tabikide ps 3 . Hem ps 3 için güzel oyunlar var . Örnek verecek olursak the last of . Çünkü ps 3 de oynanıp xboxda oynanmayan hala efsane olan oyunlar var . Birde ps 3 daha az sorunsuz. Xbox alırsan hem çok donar hem çok kasar hemde çok yüksek sesi var .

Arkadaşlar daha çok singleplayer oynamayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım. Fiyatları zaten benzer hayatımda hiç de konsolum olmadı pek bir bilgim yok o yüzden şu anda hangisini almalıyım size sormak istedim.

RDR2 bile oynanıyor diye biliyorum Xbox One oyunlara para vermem özel oyun oynamak istiyorum dersen PS3 ama Xbox One grafikleri daha kaliteli ve Xbox Game Pass var.

Tabii ki de PS 3. Hem PS 3 için güzel oyunlar var. Örnek verecek olursak the last of. Çünkü PS 3 de oynanıp Xbox'da oynanmayan hala efsane olan oyunlar var. Bir de PS 3 daha az sorunsuz. Xbox alırsan hem çok donar hem çok kasar hem de çok yüksek sesi var.

Hocam Xbox bozulmazda kasmazda donmazda ses olarak PS3 daha fazla ses çıkarıyor ve PS3 ısınma sorunu var.

5, 6,7.jenerasyon Sony exclusiveleri için PS3 mantıklıyken, geri kalan Third Party oyunlar, Xbox exclusiveleri, 8. Jenerasyonun oyunları için Xbox.

Yeni konular

Geri
Yukarı